Mám bolesti maternice

nina24888
22. nov 2020

Ahojte. Prosím vás neviete mi poradiť? 3-4 dni ma boli maternica. Je to bolesť ako pred menštruáciou, ale to ma nikdy nezvyklo bolieť niekoľko dni pred. Bolesti začali tak 8-9 dni po ovulácii a o 3 dni mam dostať menštruáciu, práve preto mi je cudne, že mam bolesti tak dlho pred. Vždy ma brucho bolelo až v deň, keď som ju dostala.
Neviete čo by to mohlo byt? Nejaký problém?
Ďakujem za odpovede 🙂

clori
22. nov 2020

@nina24888 problemy pri moceni alebo vytok nemas?

nina24888
autor
22. nov 2020

@clori pri moceni nemam problém, výtok mam trochu, taký biely.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina24888
autor
22. nov 2020

@bambulienka25 žeby som mala bolesti maternice 7-8 dni pred jej príchodom? Nie je to nejak skoro? Je pravda, že sa snažíme o babatko, ale neviem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina24888
autor
22. nov 2020

@bambulienka25 ženské telo je fakt veľmi zaujímavé 😂 už nepozorujem (aspoň myslím) 😅

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
22. nov 2020

Ja mávam bolesti už týždeň pred menzesom

clori
22. nov 2020

@nina24888 biely vytok je normalny po ovulacii. zvyknes mavat ovulacne bolesti alebo nejak sledujes, kedy mavas ovulaciu? ovulacne testy, meranie bazalnej teploty? pytam sa len v suvislosti s tym, ci este len teraz nie si v termine okolo ovulacie, s nou mozu byt bolesti spojene. pred ovu, pocas ovu aj par dni po nej mozu byt bolesti kvoli tlaku folikulu (pred ovu) alebo ked sa uvolni z folikulu tekutina a ta tlaci v podbrusku na okolite tkaniva (pocas a po ovu).

nina24888
autor
22. nov 2020

@clori ovu som mala 11-12.novembra... podľa testou a gynekologicky 😊 to už by asi nemali byt bolesti po, či? 😬

clori
22. nov 2020

@nina24888 tak to uz priamo s tou folikularnou tekutinou suvis nema. ale ak by sa to zhorsovalo, tak radsej prekonzultuj s gynekologickou. ci to nie je nejaky gynekologicky problem. pripadne mala sanca je, ze to moze byt tehu. skus teda pred navstevou gyn aj test. nech potvrdis/vylucis tuto moznost.