Mám bolesti krížov

miriam1983
2. apr 2015

Minuly tyzden ma hospiralizovali kvolu akutnej cystitide. Po podavani atb mi je velmi zle,nedokazem skoro nic zjest,len na silu...a zacali ma neskutocne boliet kriza. Ani nevydrzim v rovnakej polohe...myslite,ze to mozu byt priznaky tehu? Bolo by to tak druhy tyzden,lebo menstruaciu som mala,teda ak neprisla aj pocas tehu. Dakujem

sibalka21
2. apr 2015

@miriam1983 podla mna to mozes mat aj z atb... Skus nieco blizsie uviest, ohladom ms, pohlavny styk a tak... krize ta mozu boliet z hocicoho

miriam1983
autor
2. apr 2015

beriem hak,a do toho ten zapal. Pohlavny styk som mala pravidelne. predminulu nedelu mi skoncila ms a potom som mala styk. A dva dni na to ma hospitalizovali. Prsia ma bolia po bokoch,krize nrskutovne a vystreluje mi bolest hore a je mi zle. Nic do seba nemozem dostat a atb mi isli i.v. a lekari povedali,ze z toho mi tazko byt nemoze.

sibalka21
2. apr 2015

@miriam1983 ahaa no tak hej mozes byt tehu ale pokial sa chranis hak tak neviem... skus test uz by mohol ukazat vysledok alebo pockaj na dalsiu ms...

miriam1983
autor
2. apr 2015

lebo este mam atb a bojim sa,aby to neposkodilo. Uz som tych liekov mala aj tak dost...hak beriem hlavne kvoli pravidelnosti,a zrovna sme si povedali ze chrani. Ale tak spolubyvajuca zostsla tehotna aj pocas uzivania...tak mam zvlastne pocity