Mám bolesť pravého vaječníka

26. dec 2021

Baby , poslednú dobu mi býva celkom zle a boli ma pravý vaječník , raz sme mali s partnerom sex a keď ho dal do mna som si proste cítila pravú stranu , dosť ma to bolelo. Par dni po tom ma to bolelo tiež no včera keď som dosiahla orgazmus tak ma tak začala bolieť ta práva strana že ma začala bolieť až rit , viem znie to divne ale ta bolesť mi “vystrelila” až do zadku .. o babo sa snažíme to Ano ale už to ani tomu nepripisujem , menzes mám mat dnes no zatiaľ nič , prsia citlivé , výtok stále rovnaký - nezapachajuci . Neviem či sa mám radšej objednať ku doktorovi či to nie je náhodou cysta 😕

romea
26. dec 2021

Moze to byť aj cysta, že folikul nepraskol ale môže byť to aj znak tehu

autor
26. dec 2021

@romea som z toho už nervózna 🤦🏼‍♀️Nikdy som to takto dlho nemala , skusim test a keď nič tak sa objednam pre istotu 😇

noemikatka
3. jan 2022

ahoj ako si dopadla

autor
4. jan 2022

@noemikatka ahoj, netestovala som , Ale bola to pravdepodobne cysta , pretože som mala veľmi bolestivý menzes a to mávam keď mi praskne cysta .. meškal 4 dni a na piaty prišiel s takyyyyymi bolesťami že až 🙂

noemikatka
4. jan 2022

mne tak isto meškal 4dni dnes som dostala neviem kvôli čomu roky mám pravidelnú ms možno som mala po rokoch posunutý ovulku a posunul sa aj menzes🤷‍♀️

autor
4. jan 2022

@noemikatka mne tak minuly cyklus , vždy som mávala menzes 12teho sem tam prišiel max o deň dva skôr alebo neskôr, nikdy dlho nemeskal naozaj maximálne tie dva dni , a zrazu z ničoho nič prišiel až na štrnásty deň meškania 😀voobec som nechápala no asi som mala anovulacny cyklus 😁len som bol nahnevaná lebo cely cyklus rozhádzaný