Mám biely hustý výtok

7. máj 2020

Pekny den. Prosim neviete mi niektora poradit co to moze byt? Mala som styk po dlhsej dobe s priatelom bolo to trosku drsnejsie ale na druhy den som si vsimla ze mam biely husty vytok ktory je ako keby vo vnutri v posve pred vchodom.. nemam ziadne svrbenie ani stipanie ani opuch, nic iba toto...moze to byt mykoza? Ja s tym nemavam moc problemy tak nie som skusena v tejto oblasti a fakt neviem co to moze byt.. dakujem za vase rady a odpovede

eliska13
7. máj 2020

Mykóza svrbí, biely hrudkovity výtok... ale podľa svrbenia by si zistila

autor
7. máj 2020

@eliska13 A co to moze byt? Fakt som sa s tymto este nestretla nemavam ani vytoky no dakde som citala ze mykoza nemusi svrbiet a hlavne ze sa neobjavi hned na druhy den po styku ale ze tam treba na to nejaky cas aby sa vytvorila.. tak neviem

eliska13
7. máj 2020

Ale veď mykozu vôbec nemusíš mať zo styku, ale z únavy, stresu, veľa sladkostí, po chorobe, ATB... je to premnozena candida.
Použili ste ochranu, mala si orgazmus to môže byť normálny sekret.U mňa sa tak prejavuje ovulacia

simsalabim
7. máj 2020

Ak nemas ziadne palenie, svrbenie a pod., je to normalny vytok, ktory sa moze menit pocas cyklu aj vplyvom vonkajsich okolnosti - vid obrazok

autor
7. máj 2020

@simsalabim Aha dakujem, pockam ci ma to nezacne svrbiet ale mam to treti den zatial a vzdy rano sa s tym zobudim ked sa prezriem tak to tam mam potom sa osprchujem a zmizne to... tak je to zvlastne... inak davam asi po holeni intim partii kokosovy olej tak v hrubsej vrstve a prejdem aj cez vnutro trosku (myslim cez stred) nemoze to byt aj z toho?

autor
7. máj 2020

@eliska13 Praveze nemali sme ochranu..

eliska13
7. máj 2020

S tebou ako z chlpatej deky😊spravil sa do teba? kľudne to mohlo takto zreagovať a máš preto vytok.Mykoza svrbí 100% nič Ti nie je neboj sa

simsalabim
7. máj 2020

Uz to neries...naco sa vobec prezeras v zrkadle?! Kebyze ta svrbi, boli, ci citis opuch, tak nepoviem, ale inak... podla mna je normalne, ze sa ti tam za noc naakumuluje nejaky vytok, lebo lezis a nema ako vytiect von. Potom sa postavis, zacne vytekat a ty ho vidis v zrkadle 😈

autor
7. máj 2020

@eliska13 nie nespravil sa do mna praveze

autor
7. máj 2020

@simsalabim neviem mala som prave pocit ze mam nejak “mokro” tak som sa pozrela a videla som ze to tam mam... oki ale dakujem za odpovede 🙂

natasa12345678
21. sep 2022

@dicinka1
@eliska13 no aj ja somm. V tom pripade preco no ja ties newiem