Mám 23 rokov a nemám menštruáciu

23. aug 2024

Dobrý deň, čo mám robiť keď mi mešká menštruácia 5 dní, predtým keď mi meškala 20 dní som bola u gynekologičky pichla mi injekciu na vyvolanie a povedala že som zdravá že to je z toho že uživam antidepresíva. Mám to nechať tak? Antidepresiva uživam už asi 9 rokov a vôbec mi nerobia dobre pribrala som za skoro 10 rokov 25 kilov😭, často plačem, som smutná, unavená, nevládzem.. Znižujem dávku davam si len polku denne cize z 15 na 7,5 na deň mg. Keď nedostanem menštruaciu do vianoc mam to nechať tak??

3009
23. aug 2024

Rieš to s gynekologičkou i psychiatričkou.

candii
23. aug 2024

Tak ti asi nesadli. Mala by si to riešiť

ssimusska
23. aug 2024

Určite nečakaj a rieš to zavčasu.

autor
23. aug 2024

@candii Uzivam ich uz dlho

autor
23. aug 2024

@ssimusska s psychiatričkou? tam mam termin koncom oktobra😂. Či ku gynekologicke na inejkciu?

ssimusska
23. aug 2024

@autorka to je pekné že máš termín, ale radšej by som jej zavolala a oznámila jej problém. Ku gyn. by som šla ja osobne hneď v pondelok.

alickapusinka
23. aug 2024

Určite to je nútne riešiť.SI mlada ak budeš chcieť mať deti bude to veľký problém.

modrykolibrik
23. aug 2024

@autorka KTO ti znizuje davku? Ty sama?? Ak ano potom sa necuduj. Znizovat davku mozes pod dozorom lekara nie sama. Nie si lekar aby si si svojvolne upravovala liecbu ako sa tebe zachce

deti95060810
23. aug 2024

to čo berieš. aj počas tých 9 rokov si mala tieto problémy, alebo len teraz?

autor
23. aug 2024

@deti95060810 Praveže len teraz.. V živote mi menstruacia nemeškala len 1x ked som mala cystu

autor
23. aug 2024

@alickapusinka Ďakujem za povzbudenie, len mi je blbé ísť zase ku gynekologičke povedala mi že to je z antidepresiv😪a dala by mi len injekciu

alickapusinka
23. aug 2024

Ale ver že ked nebudeš to riešiť a budeš chcieť deti tak aby si nemala problém s otehotnením.Ak nechce tato riešiť tak chod k súkromnej ale rieš neskôr aby nebolo neskoro.Injekcia je riešenim raz dvá krát ale nie stale.Tiež to nie je dobre.