Malé prsia - komplexy

10. feb 2022

Ahojte,tie čo máte male prsia napr.jednotky A cítili ste kvôli tomu nejaké komplexy alebo nevyhody?Je pravda,že chlapom až tak na prsiach nezáleží?Nehanbili ste sa vyzliecť si podprsenku pred chlapom?Na plastiku sa ísť bojim..

macekovam
10. feb 2022

Chod na plastiku... Je pre ženy ktoré majú komplex. Nejednej žene to zmenilo zivot😊.

mikadooo
10. feb 2022

Áno. Stačilo nájsť správneho chlapa a komplex bol totálne zabudnutý 🤭.

lindous
10. feb 2022

Asi ani tie jednotky, ale áno ... a viem, že je to len v mojej hlave, lebo partner mi dáva pocítiť, že sa nie je za čo hanbiť a predchádzajúcemu to tiež nevadilo... napriek tomu sa raz na plastiku určite chystám, kvôli samej sebe 🙂

lily14
10. feb 2022

Jednotky by nevadilo,skôr ovisnuté po kojeni mi vadia .ja chcem ísť tá plastiku už studujem

lucia147852
10. feb 2022

Kedysi som pistala že mám malé, po pôrode mi ostali z menších B, Dcka. Chcem spat svoje malé prsia. Nemáš sa za čo hanbiť. Sú chlapi ktorým sa páčia veľké, iným zas malé, ini sú na zadky. Pokial nechceš ísť má plastiku kvôli sebe, kvôli chlapovi nikdy nechod

gabika128
10. feb 2022

Radšej malé jednotky ako ovisnute D. V tehotenstve mi tie moje B narástli na D a teda katastrofa, zavadzia to, potia sa.... Teraz mam sfuknute B a po ďalšom chudnuti mi asi ostanú psie uši 😂 chystám sa na korekciu ale bez implantátov, kľudne nech sú to aj jednotky ale bez veľkého previsania a zošuverenej koze.

kataka10
10. feb 2022

Ja som si jedine pri kojeni uzila vacsie prsia. No po kojeni su este mensie, nez byvali. Ale manzel sa nestazuje. Popravde je pre mna najdolezitejsie, aby boli moje prsia zdrave. Mama prekonala rakovinu prsnika, o jeden aj prisla. Takze radsej venujem volny cas svojmu zdraviu, ako kozmetickej operacii.

huginko
10. feb 2022

Nie, nevadilo. Aj malé prsia mozu byt krásne... A áno, v mojom okolí sa chlapom paci skôr zadok ako prsia... 🙂 Ten, kto ťa ľúbi, ta bude ľúbiť aj s malými prsiami... Umeliny sú absolútne out... A chlapom sa vôbec nepáčia, tomu ver

cimage
10. feb 2022

Hlavne, nech su zdrave. Este pocas tehotenstva sa mozu zvacsit. Ja som z Bcka mala Dcko, po kojeni sa zmensili

madeline1
10. feb 2022

Dolezity je tvar, nie velkost. Mimochodom muzom sa viac pacia mensie, evokuju dojem mladsej zeny. Po fyzickej stranke je ale dolezity celkovy dojem, zeny s vacsimi prsiami, nemaju vacsinou stihlu postavu, ty budes asi aj postavou stihlejsia, takze to je dalsie plus.

diamond007
10. feb 2022

@gabika128 tak teraz si ma úplne že pobavila 😅😅😅 ďakujem

liena12
10. feb 2022

Mam mini prsia, veľkosť A a nikdy som sa za to nehanbila.ked sa mužovi páčiš a zavolá ta na rande, asi je mu jasné už zo zbežného pohľadu, že keď zo seba zhodis sveter a podprsenku, nebudeš mať pod nimi D-cka. Co som mala partnerov, každý mi hovoril, že mám krásne prsia, muzi to inak vnímajú. A samozrejme, taky, ktory si potrpí na veľké, by so mnou nebol, lebo by ho to nepritahovalo. Ja som s nimi ok, jedine co ma občas zamrzí, že si nemôžem dať pekne šaty s väčším výstrihom, keďže nemám čo doň dat 😀

cherry_cherry
10. feb 2022

Trapilo ma to asi iba v puberte. Mala som Acka, po 2 tehotenstvach mi ostali take fajn Bcka. Nie su vytahane, ja osobne som celkom spokojna. Prijala by som aj vacsie, ale nemam z toho komplex ani to neriesim. Takze ja osobne nad plastikou vobec neuvazujem.
Ale ak ta to trapi a mas uz svoje pubertalne casy za sebou, tak nevidim nic zle na tom, ze si ich das upravit. Dolezity je tvoj pocit. A ak nechces plastiku, tak ver tomu, ze urcite najdes chlapa, ktoremu sa budu pacit aj mensie prsia, to zasa nie je nejaky hendikep.

diamond007
10. feb 2022

Ja nemám síce tvoj problém, ale buď rada za prsia ake máš. Nevieš si predstaviť aké to je prsia veľké aj mať, iba že vyzerajú dobre (niektoré). Predstav si, keď ma každé len kilo, ako dostáva zabrať chrbtica, nevravím o veciach ako utekanie/skakanie ( bez podprsenky boli)... Neustále upravovanie pŕs v podprsenke lebo občas sa stačí len zohnúť a už sa kypria von aj oni 😀 a po výzore po deťoch ani nekomentujem...určite to čo mas je praktickejšie ako toto

elly23
10. feb 2022

Ja som mala nulky a v tehotenstve som skončila na Dckach 🙈🤦‍♀️, po pôrode ani nevravím, mne neuveriteľne narástli.... Po rpkoch kojenia mam teraz asi B. Predtým male a pevné, teraz ovisnute

modrykonik33
10. feb 2022

Aj ja mám malé prsia, resp. žiadne a vždy sa hanbím dať dole podprsenku 🙄 mala som dokonca bývaleho, ktorý bol zaťažený na veľké prsia a aj tak ma zbožňoval, naučila som sa, že keď ťa má chlap naozaj rád tak mu to je jedno

mauduska
10. feb 2022

ja som časť "pekné pevné" preskočila. Po mamke mám ovisnutý tvar, veľké prsia a je to teda nepríjemné. Niekedy závisím ženám, čo majú malé prsia, hlavne z praktického hľadiska.. Obliecť sa je niekedy umenie, zohnať svadobné šaty bol des, poskočiť si len tak nemôžeš, pobehnúť už vôbec nie, furt sa pod nimi potím a potom v lete smrdím viac medzi a pod prsiami ako pod pazuchami. No celé zle. Ženy buďte vďačné za malé prsia, fakt.

brembo
10. feb 2022

vopred upozornujem ,že som muž. Ked chceš plastiku,tak len kvoli sebe. Su muži ktorým sa páčia velké,ktorým sa páčia malé ale nie je to urgentný problém. Sa s tým v pohode velká vačšina zmieri. Doležitejší je tvar. Takže ako píšem z pohladu muža,nie je to nejaký velký problém,s ktorým sa nedá zmierit.

simsalabim
10. feb 2022

Mam male prsia a nie, nikdy mi to nevadilo a ani by ma nenapadlo s tym nieco robit. Aspon sa v pohode vyspim na bruchu a neboli ma z nich chrbat. No a su muzi, ktorym sa paci, ked su prsia akurat do ruky.

fantaghiro21
10. feb 2022

Ja si niekedy poviem, ze raz(ked budem bohatá) pôjdem na plastiku... Ze chcem mat pekne, guľaté prsia. Aj tak viem ze reálne pravdepodobne nidky nepôjdem.aj keby som bola bohatá.. Nechcem sa oháňať ženami ktoré prežili rakovinu, prisli o prsia a podobne... A len kvôli nim sucitit a nedopriat si... Jednoducho sa snažím smerovať život k tým hlbší, dôležitejším veciam v živote., ako su len prsia. Nebudim sa ráno hneď myšlienkou na malé gombíky ktoré vlastním...jednoducho sa snažím vážiť si svoje telo také ake je, pokiaľ je možné zdravo žiť sportovat, bez násilnosti a operatívnych zakrokov schudnúť alebo si udržať kondičku...a ked budem bohatá a budem mat investovať niekde peniaze, rada si čosi doprajem, obstastnim sa investujem peniaze do niečoho ineho...

brembo
10. feb 2022

Plastiku si nerob kvoli mužovi. On to prežije v pohode. Ked sa mu páčia velké,tak to neznamená,že musíš mat velké. Ked ta má rád,tak to vobec nerieši. Takže z tohto pohladu si nerob starosti.

deti95060810
10. feb 2022

po 4 odkojených deťoch moje prsia tiež nevyzerajú svetovo. a keď ku tomu pridám ešte že som štíhlej postavy tak to celé už potom korigujem aspoň vhodnou podprsenkou...,

oli18
10. feb 2022

Autorka, teraz som pozerala FB môjho príbuzného, ktorý je fotograf a preklikala som sa na stránku fotomodeliek. Sú tam pekné baby, avšak väčšina s malými prsiami. Ak ti to pomôže, môžem ti poslať link. Ja by som nikdy pod nože nešla kvôli nejakému chlapovi. Žiaden za to nestojí. Zrovnaj si to v hlave a kľudne ži.

helus888
11. feb 2022

No mám strašne veľké prsia a dala by som čokoľvek za to aby som mala o polovicu menšie. Ani veľké prsia niesu výhra.

helus888
11. feb 2022

@mauduska presne tak navyše cítim sa strašne hore veľká koli prsiam. A teraz ako som tehotná je to ešte horšie takže sú jak sviňa na chrbát odpadavam každý deň

bilancia
11. feb 2022

keby chces ist niekedy na plastiku ,tak si to najprv poriadne prestuduj a zvaz moznosti, zisti si aj o BII (breast implant illness). Nikdy nerob nieco kvoli muzom, iba kvoli sebe. kazdemu sa paci nieco ine. Tak ako su velke prsia krasne, tak aj mensie 🙂

mauduska
11. feb 2022

@helus888 verím ti. My sme sa na strednej s kamoškami raz chceli pomedzi múr a stenu garáže dostať k jednej z nich na dvor... všetky sa zmestili. Aj ja. Nohy a brucho. Prsia som neprepchala a ostala som vonku. Nepamätám si deň, kedy by som bola rada, že mám veľké prsia.

kristik
11. feb 2022

Žienka milá, veď malé prsia sú skvelé. Po dvoch deťoch a piatich odkojených rokoch 💃🏻 vyzerajú rovnako, nehovoriac, že ženy pôsobia oveľa mladšie s malými prsiami (oceníte vo vyššom veku) a zdravotná stránka tiež nie je zanedbateľná. Držím palce, aby ste boli sebavedomá a silná žena, veď práve to je super, že sme všetky iné.🤞🏼♥️😊

katie253
11. feb 2022

Ja som mala stále malé prsia A, v škole si zo mňa robili srandu.....ale jedným uchom dnu, druhým von.....
Potom sa to zlepšilo na B. Po pôrodoch som mala D a teraz mám C. A chcela by som mať znovu B. Je to praktickejšie keď sú malé, nebolí toľko chrbtica a aj sa mi viac páčia menšie.

elynora
11. feb 2022

Ahoj,tiež som sa hanbila za malé prsia,nevedela som si ani len predstaviť ako sa niekedy vyzleciem pred mužom....tomu môjmu sa však moje malé milé páčia 😉....povedal,že by nechcel aby som malé veľké dudy-obludy 🤭.....takže už s tým problém nemám a keď treba opticky vylepšiť do šiat,stačí dobrá podprsenka....inak,kedysi som sa vyjadrila,že keby som stretla toho,kto vymyslel vystužené podprsenky, z vďačnosti mu z fleku dám pol výplaty 😉takže asi tak...