Macmiror krém pre muža

16. mar 2022

Dobry večer, chcem sa spýtať. Moja gynekologička mi predpísala Macmiror krém na občasné svrbenie ktoré mávam najmä po menštruácii (prekáža mi mať celý den intímku ale musím - no toto už mám odkomunikované s dr) ale chcela som sa spýtať . Môj partner ma taký problém malú vyrážku tam dole a mám doma krém Macmiror môžu tento krém používať aj muži?
Čitala som príbalový leták ale tam sa o tom nič nepísalo .. prosim iba o názor je to pre mňa dosť intímna téma až trápna tak nechcem ešte čitať aj nejaké nepríjemné komentáre

ildiko36
16. mar 2022

Keď tam má partner dole vyražku nebolo by zle s nym zajsť k doktorovi, vyražka može byť z alergii alebo može to spraviť virus hpv, keď maš často take ťažkosti ako svrbenie po ms mala by isť na cytologicke vyšetrenie LBC,
V pribalovom letaku je napísane že keď to použivaš treba subežna liečba aj partnera, no ale ked kazdy mesiac to máš, treba hladať príčinu a nie priznaky tlmiť a naraz sa musite liečiť. Zavolaj svojmu gynekologovi a povedz mu nech vypise aj pre neho niečo buď na tvoje meno alebo sa spítaj či ma urolog vypísať. Ale nebolo by zle tu vyrazku ukazať doktorovi

alexandra10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz