Lieky Zentiva - oddialenie menštruácie

lavie1611
16. jún 2023

Zdravím. Volám sa Laura a mám 20 rokov. Nikdy som nemala problém so ženskými záleźitosťami avšak teraz by som sa chcela obrátiť na viacerých ľudí. Potrebovala by som pomoc/poradiť. Ide o dovolenku a menštruáciu. Nepríjemná situácia a naozaj by som sa M počas dovolenky pri mori chcela vyhnúť. M mi má prísť tesne pred dovolenkou a mala by zotrvávať aj počas nej. Neviem či je vhodné ju privolať (čo sa mi však neraz už nepodarilo - víno, teplo…ak máte ešte iný nápad) bola by to síce lepšia možnosť ich mať pred dovolenkou. Alebo mám použiť lieky pod názvom Zentiva na oddialenie cyklu. Mám ich k dispozícii no obávam sa, že nezaberú. Vopred ďakujem za všetky odpovede.

viestta
16. jún 2023

@lavie1611 pouzi Norethisteron presne podla navodu na pribalovom letaku, zaberaju bez problemv u velkej vecsiny zien.
(len tak mimochodm, dospela zena normalne napise menstruacia, nie je to ziaden vulgarizmus a Zentiva je farmaceutcka firma, liek sa vola Norethisteron a na tom nazve nie je nic tak, co by sa nemalo uvadzat. Si dost stara na to aby si sa vyjadrovala ako dospely clovek)

sweet20
16. jún 2023

@lavie1611 zavolaj gyn a ti predpise norethisteron 😂🤦 kazdy den rovnaka tema

sweet20
16. jún 2023

@lavie1611 kedze ten liek mas co ti dala gynekologicka tak ho normalne uzi podla navodu

anavixy
16. jún 2023

Hlavne neuzi hocijaky liek kde je napisane Zentiva 🙊😄