Laparoskopie

ajurka
22. jún 2013

ahoj všem čeká mě asi laparka.. snažíme se o mimi už 2 roky,,,chci se zeptat... Po zákroku mám mít s přítelem hned pohlavní styk? Prý budu více chytlavá...? Je to pravda?? děkuji předem

ajurka
autor
22. jún 2013

----

skaredekacatko
22. jún 2013

@ajurka mne to povedali ze pi lapsrke hned na iui, to mas pravdu oni to tam prefuknu tak to bude super, zial mne zistili ze mam nepriechodnu tak nic 😒 drzim palce kedy ides? Ja som bola tento mesiac na zaciatku 😀

leria
23. jún 2013

jasné, že môžeš...no dúfam, že nie hned ako sa preberieš z anestezie 😀 treba si pár dní oddýchnuť a začať sexíkovať ked sa budeš na to cítiť 🙂

ajurka
autor
23. jún 2013

@skaredekacatko a ty si hned sexovala? :D Zatím nevím... teprve mě to čeká... mám zvýšený prolaktin takže musím čekat až se mi sníží... a laparka bolí??

ajurka
autor
23. jún 2013

@leria ty si také podstoupila laparku???

skaredekacatko
23. jún 2013

@ajurka mna nic nebolelo necitala som nic mala som len modriny okolo stehu a pupka inac vsetko oka, ja som na laparku cakala dva mesiace kedze som bojovala zo streptokokom, ale vyhrala som nad nim. 😀

ajurka
autor
23. jún 2013

@skaredekacatko A doktorka ti také řekla, že po laparce se máte hned snažit o mimi???

catherine275
23. jún 2013

Mozes sa snazit hned ked sa na to budes citit.

skaredekacatko
23. jún 2013

@ajurka, mne je to bolo zbztočné, lebo laparka nedopadla dobre, unas prichádza iba umele oplodnenie k úvahe 😀

ajurka
autor
23. jún 2013

@skaredekacatko A co máš tedy za problém? co ti našli při laparce? a jakou máš šanci o mimi pri umělém oplodnění

ajurka
autor
23. jún 2013

...............

leria
24. jún 2013

@ajurka ano podstúpila, kvôli endometrioze...no ja som musela hned po nej ešte podstúpiť polročnú hormonálnu liečbu....ale baby, ktoré boli so mnou na izbe, tak oni sa mohli snažiť hned po zákroku 🙂

ajurka
autor
24. jún 2013

@leria a podařilo se mimi??

skaredekacatko
24. jún 2013

@ajurka ja mám nepriechodné vajcovody

ajurka
autor
24. jún 2013

@skaredekacatko a jakou máš šanci o mimi při umělém oplodnění?

leria
24. jún 2013

@ajurka tak po tej liečbe som otehotnela 3-krát za sebou, no neuspešne, pretože sa vyskytli dalšie komplikácie z hemato-hľadiska a pravdepodobne aj imunologického, ktoré zatial riešim....no laparka mňa osobne posunula aspoň k schopnosti otehotnieť, pred ňou to akosi nešlo 😉

ajurka
autor
24. jún 2013

@leria takže by mě také mohla pomoci k mimi 🙂

ajurka
autor
24. jún 2013

@leria A před tím než si šla na laparku... jak dlouho si nemohla otěhotnět... a jaké si měla ještě problémy??

leria
25. jún 2013

@ajurka no pred laparkou velmi dlho...ja som mala tú endometriozu zrejme od začiatku menštruácie a na laparo som išla na vlastnú žiadosť cca v 35 rokoch, dovtedy mi doktorka tvrdila, že mne pomôže jedine CAR...takže zbytočne by som vyhodila kopec peňazí v CAR, ked som mala tento problém...ona tvrdila, že tie bolesti pominú, ked porodím a ja som kvôli tomu nemohla práveže otehotnieť...tak som čakala, verila a premárnila roky ☹

nanuskal
25. jún 2013

@ajurka Ahoj, ja som bola na laparke pred rokom vo februári. Snažili sme sa o mimi už vyše 2rokov a nič nám obom nezistili, že prečo, tak ma na ňu poslali. Bola som na nej 7DC a po dvoch týždňov na to, sme už sexíkovali (aj keď podľa dr. sme mali čakať až po prvej MS). No a odrazu sa to podarilo :D bola som vystrašená, či bude všetko OKa, predsalen som mala ovu po dvoch týždňov od zákroku, ale našťastie všetko v poriadku. Akurát doktorka nás trochu sfúkla, že sme mohli trošku počkať :D

ajurka
autor
25. jún 2013

@leria Tak to mi je moc líto.... doufám, že budeš mít co nejdříve na testu //... a narodí se ti zdravé miminko 🙂

ajurka
autor
25. jún 2013

@nanuskal tak to děkuji za dobrou zprávu... pokud jí laparku podstoupím a bude mi ok.. začnem taky hned pracovat na mimi.... snad se vydaří 😵

jarmila85
26. jún 2013

Baby a neviete mi povedať kolko stoji lapar.v Ružinove?

nanuskal
26. jún 2013

@jarmila85 Ja som bola na Sliači a neplatila som nič, iba lôžko. A bola to jednodňovka. Oplatí sa tam ísť, skvelý prístup 🙂

ajurka
autor
26. jún 2013

@jarmila85
@nanuskal Podle mě je laparoskopie zadarmo všude

nanuskal
27. jún 2013

@ajurka @jarmila85 Všade nie, napríklad viem o jednom CARe v BA, kde sa za to určite platí a nemalé peniaze...

ajurka
autor
27. jún 2013

@nanuskal Uff, tak to doufám , že to nebudu muset platit

mika15
27. jún 2013

@leria ja som bola tiez na laparoskopii s tym ze som mala endometriozu... pol roka mi pichali decapeptil a potom 4 mesiace este nevedeli spustit menzes...dostala som po 10 mesiacoch a ostala som tehotna ... ale zo zaciatku mi vychadzali zle vysledky v nemocnici mi tvrdili ze tehotna niesom... ale nam sa to chvala bohu podarilo aj ked teraz ako babetko rastie tak koli tej operacii mam neskutocne bolesti a maly ked sa oprie o stehy ani nevravim