Laparoskopia a neplodnosť

miska.003
4. jún 2012

Ahojte,som po laparoskopií ktorú mi robili 24.5.2012 a nou zistili ze som mala na vajcovodoch zrasty.No nadruhy den ma pustili a zacala som krvacala a hospitalizovali ma.Lekar povedal ze je to normalne a ze to moze byt. No teraz neviem ci krvacam alebo zomna vyteká dáka tmavohneda tekutina a ci je to vobec dobre.Odkedy som odišla z nemocnice to mam .. mate s tym dake skusenosti alebo mi poradte co mam robiť. Dakujem za odpoved

zujka2
4. jún 2012

@miska.003 ahoj, vraj je bežné to krvácanie. ja osobne som krvácala asi tri dni. dosť som pila citrón aby to nepokračovalo.

miska.003
autor
4. jún 2012

@zujka2 lenže ja krvácam stále,no ani neviem či sa to dá krvácaním nazvať.Je to skôr tmavohnedé ako červené. ☹

zujka2
4. jún 2012

@miska.003 hm, neviem. ale keďže je to vyše týždňa, tak si zájdi za doktorom radšej. hneď zajtra! istota je istota.

olivia31
4. jún 2012

@miska.003 Ahoj to som mala aj ja po laparke to je špinenie musíš sa vyčistiť. Ale ak sa ti to nazdá zájdi k lekárovi.

oliverko5
4. jún 2012

ahoj..ja som bola na 4 laparoskopiach a nic take som nemala..ja by som urcite zasla sa svojim gynekologom..