Kyselina hyalurónová do močového mechúra

15. feb 2023

ahojte, je tu niekto prosim kto absolvoval takuto liecbu? neviete ako to je v pripade ked ma zena menstruaciu? je to problem? skusam sa par dni dovolat na ambulanciu ale zial neuspesne. dakujem pekne

puertorico
15. feb 2023

neviem síce na čo to je, ale ja som chodila na také že ilauril do močového mechúra a keď som mala svoje dni tak som vynechala.

floki1994
15. feb 2023

Je to kvoli opakovanym zapalom mocovych ciest? Kamoska si to nedavno davala..myslim ze cez MS sa to nedalo..

autor
15. feb 2023

@floki1994 ano kvoli opakovanym zapalom ...neviem teda ci ist alebo co ...kedze nedvihaju

floki1994
15. feb 2023

Skus tam ist a uvidis..vsak ked nie daju ti iny termin 🙂

autor
15. feb 2023

@floki1994 ano pojdem, len je to v inom meste tak sa mi nechce zbytocne cestovat ale teda nemam velmi na vyber

adaam
15. feb 2023

Prosím môžeš napísať o tejto liečbe viac, tiež ma trápia časté zápaly. Ďakujem

lilli68
15. feb 2023

@puertorico je to bolestivé?

domcek77
15. feb 2023

Mozem sa opytat a po ako dlhom case navhli tu kys.hyaluronovu aplikovat? Ja trpim uz 2roky a nic mi nenavrhli. Kazdy mesiac berem ATB.

adaam
15. feb 2023

@domcek77 to isté aj ja, teraz mením urológa, tak uvidím či okrem ant. zvolí aj inú liečbu

mk1111111111
15. feb 2023

Posli im mail, ak maju na stranke adresu

domcek77
15. feb 2023

@adaam mne uz 2x operovali mocovu trubicu a furt je to iste

domcek77
15. feb 2023

@adaam ja som za 2roky zmenila asi 3ch urologov teraz chodim na kramare, a ty?

adaam
15. feb 2023

@domcek77 ja som z východu, myslela som si ze v BA je to lepšie

autor
15. feb 2023

@adaam

@domcek77
ja sa s tým trápim cca rok a az v januari som sa konecne dostala k urologi, dovtedy to riesila len obvodna a gynekologicka...tiez kazdu chvilu atb. Urolog hned pri prvom stretnuti navrhol kyselinu, lebo ze zo zapalu moze byt poskodena sliznica a ta ju pekne upravi...teda mala by

domcek77
15. feb 2023

Tak si natrafila na dobreho urologa, ja mam zo zapalov uz aj loziska aj ked mi to teraz vybrali ale vzorka bola spalena🤣 cize nic som sa nedozvedela a po operacii mi povedali ze kontrola o 3mesiace a musim absolvovat endokrinologiu, gynekologiu, imunologiu, cize v marci mu to poviem a uvidime. Drzim ti paste a neboj neboli to a daj vediet

adaam
15. feb 2023

Existuje aj možnosť auto vakcíny proti zápalu, pre mňa najbližšie ju robia vo Vyšnych Hagoch. Môj urológ o tejto možnosti ani nepočul.

simonka1304
15. feb 2023

Chodila som na to,nepomohlo mi to..Ked mas menštruáciu,nemozes.Mne pomohol isoprinosin.

domcek77
15. feb 2023

@adaam ved daj vediet ako si dopadla, nepocula som o tej vakcine.
@simonka1304 dakujem

autor
15. feb 2023

ano ak by mi nepomohlo toto tak mi daju spravit tu autovakcinu...

puertorico
16. feb 2023

@lilli68 nie je to bolestivé, len nepríjemné keď ti to vytiahne. Inak nič necítiš. 🙂

domcek77
14. mar 2023

@adaam ahoj ako si dopadla?
Ja som zasa na ATB a idem urologovi a opytam sa na tu kys.hyal.. no to bude urcite komentovat och

adaam
15. mar 2023

ahoj, ja idem až budúci týždeň, dám vedieť ako to dopadlo

domcek77
15. mar 2023

@adaam a hradis si to cele? Kolko platis?

domcek77
24. mar 2023

@adaam mne povedal urolog ze mi neodporuca, asi si budem musiet najst noveho lekara.

adaam
24. mar 2023

@domcek77 ja som bola včera u novej dr. hneď navrhla kysel. hyalur., najskôr musím ísť na cystoskopiu a ak to bude v poriadku, tak mi to bude aplikovať. o platení nič nehovorila, tak si myslím, že je to bezplatné.
Prečo ti to tvoj dr. neodporúča? a akú liečbu ti navrhol?

adaam
24. mar 2023

Ahoj, ako si dopadla? cítiš zlepšenie?
ďakujem

autor
24. mar 2023

@adaam ahoj, som po štvrtej dávke, dve ma ešte čakajú ale zatiaľ žiadna výrazná zmena...v podstate každý deň cítim, že to nie je dobré

adaam
24. mar 2023

to ma mrzí,
ja tak dúfam, že mi to pomôže, konečne niečo iné ako antibiotiká

autor
24. mar 2023

@adaam po prvej aplikácii som dostala zapal ale asi to bola aj moja vina lebo som velmi malo pila ten den, odvtedy sa fakt snazim vzdy po aplikacii liat do seba vodu :D aj ma upozornili ze to moze sposobit zapal

domcek77
24. mar 2023

Urolog mi povedal ze neodporuca ze same infekcie budem mat a ze by som musela cele platit, kukam nanho ze ved infekcie mam kazdy mesiac. Tak som to nechala tak a isla k imunologicke ta jedina co mi odporucala prodromin co som si musela kupit v cechach majlacnejsie je to na bolest a uroinfekt a probiotika na mocove cesty. ( urotrakt probio). Musim uznat ze ten prodrom. mi pomaha uz mam menej a menej bolesti. Probiotika som dneska dostala tak zacinam od zajtra.
A jedna kocka tu pisala ze si do posvy dava kys.hyaluron. tak som si kupila ialunu, kremy s kys.hyalur.. no a teraz mocove cesty traste sa lebo uz stacilo, co poviete na moje zasoby?
Teraz co som mala na zaciatku marca bakterie tak urolog mi predpisal atb ktore som si musela hradit cele, aj od gyndosa cele tento mesiac robim iba na lieky mi to pripada.
Drzim vam paste