Kyretáž 2,5 mesiaca po potrate

fialka1989
9. nov 2016

Ahojte som zufala potratila som a hneď som bola aj na vyčistený a dnes my lekárka povedala že tam niečo tocha ostalo...skoro ma trafilo po 2,5mesiacoch a min. 7kontrolach...mesiac v poho a na druhy ms meskala a zase občas spinim...mam 4mesiace na vycistenie inak zase kyretaz...snažíme sa o mimko podarilo sa to nejakej za takýchto okolnosti...nedostala som žiadne lieky ani typ z lekárne co by pomohlo poradte prosim

dankasla
9. nov 2016

Mne po kyrete tiež niečo zostalo .na kontrole po týždni mi lekár dal nejakú injekciu na docistenie a na ďalšej som mala všetko ok.

8853
9. nov 2016

Po kyretazi stačí, že ostane uchytených pár buniek, ktoré na kontrolách nevidno a zbujneju až časom. Teda sa rozrastá, môžu sa vylúčiť, mozes mať v krvi hcg, môžu prerásť do mole, prípadne az do brušnej dutiny. Naozaj chceš riskovať otehotnenie v takejto situácii? Čo ti na to povedala dr? Že sa môžete snažiť? Ak budeš v 3. mesiaci a to, čo ostalo po kyrete ťa začne ohrozovať na zivote, prides o ďalšie bábo. Počkaj, kým bude telo v poriadku a potom sa snažte. Prípadne, poziadaj dr o odporúčanie do nemocky na vyčistenie, aby si nemusela čakať 4 mesiace

fialka1989
autor
9. nov 2016

@8853 prave doktorka povedala že môžeme pomaličky skusat ak chceme zevraj za 4mesiace ak sa nepodari tak pôjdem na cistenie....a ten potrat môže byť zase ...zlyhal krcok a podľa lekárky sa to môže stať znova

8853
9. nov 2016

To mi je ľúto. Za seba píšem,že by som do toho nešla, kým by som nemala potvrdené, že je maternica čistá. Držím vám palce nech sa vám zadari zdravé babatko