Kyret a následky

zuzana321991
18. jan 2021

Ahojte pred dvomi mesiacmi som.postupila kyret,islo o zamlcany potrat v 11.t..uz 2.cyklus nepocitujem.ovulaciu-ziaden hlien,ziadne bolesti a to som.oredtym vedela kedy to prebieha.Zacalasom si robit ovulacne testy avsak zatial su negativne,vobec neviem kedy ,uplne mi to rozbilo cyklus,viete mi niektora poradit?je to normalne podla lekarky bolo vsetko ok..idem na dalsiu kontrolu..dakujem za informacie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
18. jan 2021

po kyrete môžeš mať zmenený cyklus, je to normálne. Pi alchemilkovy čaj, a hlavne kľud. Môžeš mať aj silnejšie krvacanie, alebo naopak, slabšie.

zuzana321991
autor
18. jan 2021

Dakujem alchemilkovy caj pijem,krvacanie som.mala dlhsie ale slabsie..bojim sa lebo sme sa dlho snazili a takto to dopadlo,skusim kuknut ten kamilkovy este..len zmeneny cyklus chapem.len moze sa stat ze edte nemam ovulaciu?..

rarara88
18. jan 2021

Okrem alchemilky odporúčam aj grepovu šťavu, vďaka nej sa spraví viac cervikulárneho hlienu a ľahšie určíš kedy máš ovulaciu

kubkovamama
18. jan 2021

@zuzana321991 par cyklov potrva kym si telo obnovi co treba a hladina hormonov sa dostane do normalu.Kúra Gynex,pupalkovy olej(tobolky),presne alchemilku ti tu poradí kazda baba a mne asi aj tri-4 doktorky nezavisle od seba,takze na tom nieco bude.Rozmaznat sa trosku,sportovat,dobre sa stravovat,celkovo zdravo fungovat a bude to o. K. Len to nejde vsetko hned a aj hlavu si treba dat do pohody,aj ked po potratoch sa to lahko hovori.

aylin80
18. jan 2021

Po kyrete/MA sa žiaľ môže stať, že budeš mať 1 alebo 2 cykly anovulacne (bez ovulácie), kým sa ti všetko vráti do normálu. Ja si meriam bazalnu teplotu, aby som si potvrdila, či sa mi vrátila ovulácia.

zuzana321991
autor
18. jan 2021

@kubkovamama gynex uz beriem.tiez,aj alchem.caj,a aj femibion sm.zacala odporucaju 1-2mesiace pred snazenim tak chcem to skusit,uvidime len som chcela vediet ci je tov poriadku ,ukludnila si ma dakujem

zuzana321991
autor
18. jan 2021

@rarara88 vyskusam,dakujem za tip🙂

zuzana321991
autor
18. jan 2021

@aylin80 1.cyklus vyzeral ze je anovulacny ,v tomto skusam. Testy na ovulaciu,zostali mi este nejake tak uvidime..chcem aspon zistit ci uz je to v poriadku,ci treba este pockat..

bona1393
18. jan 2021

Ja som síce kyret nepodstúpila, odišlo všetko prirodzene, ale poslednú ovuláciu som mohla mať pred prvou menštruáciou a teraz po mi nenastala ovulácia. Pripisujem to hormónom, tak som si objednala včeliu materskú kašičku a dúfam že mi to pomôže.

zuzana111984
18. jan 2021

@zuzana321991 ahoj, ja som mesiac po kyrete a lekár mi hneď na prvej kontrole povedal, že môžem mať anovulačné cykly, takže je to bežné. Sleduj ďalší mesiac, určite to nebude trvať dlho.

zuzana321991
autor
19. jan 2021

@zuzana111984 dufam idem.v piatok na kontrolu tak hadam je vsetko v poriadku