Kvôli covidu mi v októbri zrušili operáciu maternice. Kedy sa začne znovu operovať?

lucia851
20. jan 2021

Ahoj neviete kedy povolia operácie? Mala som ísť ešte v októbri na operáciu maternice a zrušili mi ju kým nezačnú operovať.

nika82
20. jan 2021

operovat sa operuje len zivot ohrozujuce stavy

mogaa
20. jan 2021

@lucia851 keď prestanú pribúdať do nemocníc ľudia s ťažkým priebehom Covidu....neboj možno o mesiac,dva ked zaočkujú seniorov a rizikové skupiny by mali postupne klesať počty ľudí v nemocniciach s Covidom....

lucia851
autor
20. jan 2021

@nika82 to si moc asi nepomôžem

janinah
20. jan 2021

Aj keď sa začne hneď operovať akonáhle to situácia dovolí.tak nezoperujeme tie masy čakajúcich v prvý týždeň.bude sa ešte čakať.najprv prídu na rad tí najakutnejsi.Niektore sukr.pravoviska môžu operovať aj teraztreba hľadať info.onko prípady operujú stále.ale je problém s ARO lekárni aj sestrami.

lucia851
autor
20. jan 2021

Ja mam ísť na gynekologické operáciu. Maju mi dat von maternicu

babydesire
22. jan 2021

@lucia851 smiem sa spytat kvoli comu? Ak mas rakovinu tak spadas pod zivot ohrozujuci stav.ak preventivne ci ine zivot neohrozujuce zdravotne komplikacie tak zial musis cakat

marca12
22. jan 2021

Aj ja cakam,ale vidim to az na maj mozno jun a mozno aj neskor. Bude naval pacientov a tak kedy sa dostaneme do poradia je otazne.

lucia851
autor
22. jan 2021

Kvôli myomom a silnej menštruácii.

silvicka247
26. jan 2021

@lucia851 ja tiez cakam na operaciu ale zlcnika a uz ni to lezie na nervy tento zakaz. Mavam neskutocne bolesti a na pohotovosti mi davaju len infuzie :( sukromne nemocnice inak operuju ale na moju operaciu si vypytali 1200 eur :( tak cakam ze po skonceni lockdown sa objednam.