Ktoré dni považujete za začiatok menštruácie?

20. apr 2024

Ide o to, že niektorý mesiac mi začne menzes pomalým krvácaním (iba prvý deň slabšie, potom už sa to rozbehne), ktoré trvá tak cca 5 - 6 dní. Niektoré mesiace to trvá dlhšie. Napríklad pondelok špiním iba minimálne, utorok o čosi viac a v stredu už krvácam. Až do nedele napríklad. Mám aj tie 2 dni špinenia už považovať za menzes? Keď je to iba napríklad 5 kvapiek denne?

althejka
20. apr 2024

Ja ratam prvy den menzesu od krvacania. To spinenie mi sice netrva tak dlho ako tebe , ale ani ho neratam este. Ale mozno uz je to vypovedne pre gynekologa. 🤔

trgypadl
20. apr 2024

Prvy den az od krvacania

diewcatqoo
20. apr 2024

Pytala som sa na to gynekologicky a povedala mi, ze mam ratat az od zaciatku krvacania. Spinenie nemam pocitat za zaciatok menstruacie.

kiki68
20. apr 2024

Ja po porode neviem ze pride menzes, Ja len idem a zrazu bum. Nemam nic ziadne PMS ako predtym. Ani spinenie. A rovnako to skonci po 2/3 dnoch .

jaskolka
20. apr 2024

Normálne od krvácania, a to je vždy od prvého dňa, nikdy nijaké špinenie nebolo.

simona1998
20. apr 2024

Ahoj ja mám tiež najprv spinenie potom krv , prvý deň sa ráta keď sa ti tam objaví čerstvá krv , je jedno či veľa alebo malo ale hlavne je aby tam ta krv bola 🙂

januska12323
20. apr 2024

Prvý deň ms je prvý deň krvi. To predtým je len varovanie 😁

maranta_leuconeura
20. apr 2024

Malo by sa ratat od spinenia. Ja mavam len spinania a je to podla gyn ratane ako menstruacia.

autor
20. apr 2024

Ďakujem 😉

medda_beda
20. apr 2024

Ja mávam špinenie a v ten istý deň aj krvácanie.

simona1998
21. apr 2024

@maranta_leuconeura každý lekár ti povie , že spinenie 1 DC nie je . 🙂 až od krvácania

maranta_leuconeura
21. apr 2024

@simona1998 mam cyklus, ovulaciu, akurat niekedy je moja menstruacie taka slaba, ze je to len spinenie, vsetky dni. Spinenie je vlastne len velmi slabe krvacanie. To by som potom mala 100 dnove cykly, keby som cakala na pocitanie az od krvacania. Takze asi zalezi.

simsalabim
21. apr 2024

Spinenie sa za 1.den nepocita, az riadne krvacanie. U mna sprevadzane vacsou ci mensou bolestou.