Kto vyšetruje hemoroidy?

31. aug 2023

Ahojte,
Kto vysetruje okrme oroktologa? Takeho doktora nemame bohuzial v blizkosti... Moze sa nato pozriet aj chirurg?

Dakujem

zara0201
31. aug 2023

Áno

esmera50
31. aug 2023

aj ja mám hemerodiy, ale neviem, kde to vyšetruje, asi lekár, ktorý vyšetruje aj pozadie s hadičkou, či nemáš napr. rakovinu konečníka

autor
31. aug 2023

@esmera50 aj ti krvaca? Mne uz 3 dni pri velkej potrebe, aj som volala chirurga, ale je na dovolenke.... Dnes to uz bolo lepsie, vcera ale brutal krvacal. Mala som vacsie ako malicek uz. Podla mna praskol ale uz musim ich vysetrit. Bojujem s nimi od porodu.....
V lekarni odporucili detralex 6tbl po 4 dni, potom 4tpb 3 dni a faktu capik a krem...

esmera50
31. aug 2023

jaj nie, to nei je čerstvé, staré dva roky, brala som ATB, a z tých som tak hnačkovala v kuse desať dní, že mi urobili bolesti a hemerodiy, také balóniky okolo konečníka, teraz je to lepšie, ale chcem na homeopatiu, tam to asi vedia lieťiž

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkabr
31. aug 2023

Najlepšia dubová kôra. Spravte si sedací kúpeľ. A potom aj kusok bavlnej handričky si namčote v čaji z dubovej kôry a prikladajde si na hemoroid . Mne to ustupilo do dvoch dní.

jj_anka
1. sep 2023

originál na to je proktológ

mima1608
1. sep 2023

Najlepšie je vyhľadať proktologa

kysuca
10. dec 2023

Môžete ísť aj ku gastroenterologovi, vyšetruje aj konečník

klip0
10. dec 2023

Akože veľké ako malíček na priemer alebo veľké ako celá dĺžka malička? Ak ako dĺžka, to by som išla aj na pohotovosť