Kto má za sebou mimomaternicové tehu?

lazga022
7. sep 2017

Prosím vás kto má za sebou mimomaternicove tehu neviete poradiť ? Som 4tt+3 na usg nič nieje vidieť a pondel som mala asi hodinu silne kŕče na ľavej strane v podbrušku. Pondelok Hcg 559 v stredu cez 1300. Otázka je kto si tým prešiel, mali ste stále bolesti ? Iné príznaky?

sadika
7. sep 2017

jasne ze nie je nic vidiet, ktora dobra dusa ti poradila hned utekat k dokimu??? ved to sa chodi az ked si minimalne v 6 tt. nechapem...dnes by kazda utekala hadam aj 2. den po styku. Vyckaj a nestresuj. je normalne ze ta sem tam pichne. Na lavo to moze byt ten vajecnik z ktoreho sa uvilnilo vajicko. Je to normalne

lazga022
autor
7. sep 2017

Mna strašia doktori že ide o mimotarnicove lebo nič nevidia 😔😔@sadika aj keď mi to príde skoro

lazga022
autor
7. sep 2017

Pritom Hcg stúpa pekne@sadika

sadika
7. sep 2017

HCG vypoveda iba o tom ze si tehotna. ved ked nic nevidia tak nevidia ani v maternici ani vo vajcovode. Este je skoro na USG. O 2 tyzdne by uz malo byt vidiet aspon zltkovy vak. Nestresuj zbytocne, aj tak to nepomoze, co ma byt bude, uz to nijako nezmenis. Do toho 7-8 tt by sa prinajhorsom pri mimomaternicovom este nemalo nic stat, ale to uz budu vediet ake tehotenstvo to je

zlte_kuriatko
7. sep 2017

Ahoj aj ja som po mimo. No mne tiez nic nevideli aj som trocha krvacala ale tuez mi povedali ze je to skoro a treba cakat. Tak som sa aj dockala,krce na pravej strane silne krvacanie...a prisla som o pravy vajcovod.

lazga022
autor
7. sep 2017

A nevideli do kedy ? Kým zistili že ide o mimo? @zlte_kuriatko

zlte_kuriatko
7. sep 2017

@lazga022 a ja som bola 6tt takze este sa neznepokojuj.

lazga022
autor
7. sep 2017
lvancova
7. sep 2017

tiez som po mimomaternicovom, ziadne priznaky ani krce, ani bolesti , len silne kravacanie po tyzdni meskanie menstruacie a prisla som o lavy vajcovod

lia23
7. sep 2017

neboj, nestresuj sa..... ja som bola v presne 5 +0tt ked som bola u dr. a bolo vidno len malilicku dutinku...takze sa nestresuj..to je este skoro na to aby cosi videli.Uvidis ked pojdes neskor tak uz bude bit aj srdiecko. Kedy mas prist na kontrolu?Baby maju pravdu ze sa chodi neskor na potvrdenie tehotenstva

lazga022
autor
7. sep 2017

Pondelok mám ist@lia23

misinka0611
7. sep 2017

@sadika Ja sa aj čudujem ze ju dr. Neposlal preč s tym nech pride o 2 týždne.. 🤔

lazga022
autor
7. sep 2017

Hneď mi povedal že má podozrenie na mimo 😩@misinka0611

lia23
7. sep 2017

@lazga022 cize to budes tiez 5+0tt sak? no ak by aj nebolo nic vidno je to silno individualne...nie kazdej prave v 5tt je hned vidno nieco...

lazga022
autor
7. sep 2017

Som 4+3@lia23

sadika
7. sep 2017

@misinka0611 tak z kazdej navstevy pacientky ma peniaze od poistovne, preco by to robil??? ked moze zarobit a nema vela pacientiek. lebo 4+3 znamena ze len 3 meska menzes a to je tak skoro, ze aj ked sa rozkrvaca aj napriek vyssiemu HCG tak sa za tehotnu nebude povazovat

lazga022
autor
7. sep 2017

Jaj áno pondelok budem 5@lia23

misinka0611
7. sep 2017

@lazga022 Preco to povedal ? Preto, ze nevidel nic v maternici? Videl nieco mimo? Fakt takto skoro si nemala ist.. potom ste v len v strese ženy. Ja som išla ked som bola 6+1 a aj to sa mi zdalo skoro 😒 ale ked tam nieco je tak vtedy som vedela ze uz bude vidieť.

lazga022
autor
7. sep 2017

No v apríli som potratila v 3 týždni a povazovala som sa za tehotnú

lazga022
autor
7. sep 2017

Ja som šla skrz ten prvý potrat tak som sa bála a takto má vystrašil, nevidel nikde nič a ťažkosti už nemám . Len čakať do pondelka 😔@misinka0611

sadika
7. sep 2017

@lazga022 v 3 tyzdni si potratit nemohla, lebo si ani netusila ze si tehu. Tyzdne sa pocitaju od poslednej menstruacie. Ako to pocitas???? lebo 4+3 je 3 dni meskania menstruacie.

lazga022
autor
7. sep 2017

No to mi povedal doktor , ja neviem @sadika

zlte_kuriatko
7. sep 2017

@lazga022 ja som prisla k dr v 5tt s tym ze mi vysli 2 ciarky a slabo krvacam. Dostala som duphston a trebalo cakat. Kedze nikde nic nevidela. No o tyzden bolest krvacanie tak som znova sla k dr a od nej priama ciara do nemocnice,cize 6tt.

lazga022
autor
7. sep 2017

Ja nekrvacam @zlte_kuriatko

sadika
7. sep 2017

@lazga022 zmen doktora a vypocitaj si tyzden tu: http://tehotenstvo.academy.sk/

lazga022
autor
7. sep 2017

Ďakujem @sadika

willino1
7. sep 2017

hcg nevyzerá až tak zle... mne hcg stúpalo pomalšie... tiež nebolo nič vidieť ale ja som nemala žiadne bolesti len som stále krvácala a hcg stále stúpalo ale pomaly... bola som 5-6 týždeň ...až dokonca nebolo na sone nič vidieť ... nakoniec začalo hcg klesať takže ma nemuseli rezať len pozorovali, či pri samočistení a vstrebaní nevznikne problém a nebudú ma musieť otvárať... nakoniec som mala "šťastie" a operáciu nebolo treba

lazga022
autor
7. sep 2017

Na Hcg mi povedal že stúpa ukážkovo, dúfam že v pondelok 5+0 bude niečo vidiet@willino1

lazga022
autor
7. sep 2017

Ja som nekrvacala len som mala bolesť ako pri ovulácii na ľavej strane iba hodinu @willino1

willino1
7. sep 2017

pri úspešnom tehotenstve mi už v 5 týždni videl oba vačky (dvojičky) tak uvidíš... ešte je skoro na paniku... a nech ti v pondelok zoberie aj krv a pokiaľ bude zase ukážkovo stúpať hcg bude to ok 🙂