Krvavá trhlina na sliznici pošvy u dvojročnej dcérky

27. feb 2020

Ahojte,

máte prosím skúsenosť s tým, že sa Vašej dcérke urobila krvavá (alebo skôr výrazne červená - krv z nej nevyteká) trhlina na sliznici pošvy?
Ona má celkovo veľmi jemné a citlivé sliznice po celom tele a toto nás trápi už asi mesiac, prechodné sa to zlepšovalo. Neviem, čo s tým :( Za posledné dni sa to dosť zhoršilo, má bolesti pri cikaní a zle ciká aj kaká, myslím, že ju to štípe. Samozrejme, že pojdeme s tým k lekárke, len ma zaujímajú aj Vaše skúsenosti. Dakujem veľmi pekne

manchester123
27. feb 2020

Nebrala niake antibiotiká? Znema pracieho prášku, bielizne, žehlenie, mydlo?

autor
27. feb 2020

@manchester123 áno, brala Zinnat a vlastne cele toto začalo, keď kvôli synechii brala Framykoinu a Fungicidin. Dovtedy sme nikdy s tým problém nemali. Toto ako príčina napadlo aj mne, len neviem, ako jej pomôcť :(

manchester123
27. feb 2020

Určite to bude reakcia na antibiotikum. Určite zajtra navštív pediatra, ale myslím že sa nevyhnete gynekológii. Ja mám chlapca, ale mal trhlinly na predkožke a na urologii kazali natierať framikoin. Nám veľmi pomohol. Sliznica da rýchlo hojí do 2 dní bolo po trhlinke. Natierala som 4 x denne

autor
27. feb 2020

@manchester123 no práveže ja mám pocit, že nám tieto maste skôr uškodili. Nedávno sme ju dobrali a žiadny efekt. Dokým sme tam dole nedávali žiadne masti , nemala žiadny problém. Od prvého dobrania masticiek, opakovane zle

manchester123
27. feb 2020

Vyskúšaj ešte sedacie kúpele v odvary z repika, alebo natrieť sudocrem, imazol. No ťažko radiť, určite choď k lekárovi a umývaj len v čistej vode. Nemáš parfumovaný toaletný papier?

manchester123
27. feb 2020

Framikoin je tiež antibioticka masť, tak keď mala zhoršenie aj po nej, je to reakcia na antibiotikum. Takže detský gynekológ určite.

zdencaaaa
28. feb 2020

Ak ma tvoja dcerka nabeh na synechie v ziadnom pripade jej susku nicim nenatieraj, nicim! Viem o com hovorim