Krvácanie v strede cyklu

luky30102010
24. júl 2014

Baby, uz som na nervy, chceme druhe babo a ja absolutne neviem, co je so mnou. v strede cyklu krvacam, gyn nevie, co so mnou, dava mi duphaston, uzivala som od 16teho nda cyklu a teraz pre zmenu zasnem krvacat 11ty den cyklu. mam si pytat vysetrenie nejake konkretne? hormonalny profil, ci ako sa to vola? alebo mozem mat nieco so stitnou zlazou. uz som zufala :/

vege1
24. júl 2014

@luky301012010 a nekrvacas vtedy kvoli ovulacii? Ja som to tak mala okolo 20tky. Gynekolog mi vtedy povedal, ze je to ok...

horana
24. júl 2014

@luky30102010 Skus nasadit bylinky. Je to najskor len nejaka nerovnovaha, hormonalna, na toto oni zaberaju. Mne dobre fungovala napr. alchemilka, a este zensky caj z bioobchodu. Skus pit povedzme tieto ci ine zenske caje, dva druhy striedat cely mesiac, kazdy den si uvar jeden z nich do velkeho pohara a srkaj postupne. Ale naozaj vydrzat kazdy den pravidlene. Este poisti INDONAL-om. Vydrz aspon 2 mesiace. Zvykne sa to krasne upravit. Zaroven to dobre vyladi telo pred otehotnenim.

luky30102010
autor
24. júl 2014

@horana dakujeem, skusim, alchemilku pijem, ale ta sa vraj len do ovulky ma pit a potom do konca cyklu nie. neviem, je vôbec mozne, zeby sa zadarilo aj pri takejto nerovnovahe otehotniet?viem, ze je to smiesna doba, kedze niektore pary sa snazia x rokov, my sa snazime pol roka, ale som z otho taka nestastna, ze az

keziah
24. júl 2014

Podla mna to moze byt sposobene ovulaciou, vola sa to tusim medzimenstruacne krvacanie.

luky30102010
autor
24. júl 2014

@vege1 ja sa tym utesujem, ked pred tym nez mi zacal tento problem som mavala ovulku tak, ze ma boleli vajecniky a mala som hlien a teraz toto, nechcem zatial zajst do takého stadia, ze merat si bazalnu teplotu alebo testovat do nemoty. lebo to uz budem uplne na prasky 🙂

vege1
24. júl 2014

@luky30102010 nic sa neboj 🙂 ja sice nie som lekarka, ale myslim, ze mas akurat tak dobry indikator, kedy sa ti uvolnilo vajicko.. Skuste sa snazit vtedy ked krvacas. Mne to krvacanie po par rokoch prestalo.

adkaf11
18. sep 2014

ahojte, ja mam tiez prvy krat problem s tym, ze sa mi objavilo krvacanie uprostred cyklu, na 12. den (cyklus mavam vacsinou 24-dnovy). krvacam ale uz druhy den, podla mna to nie je ovulacne krvacanie, lebo to by bolo asi skor jednorazove, tak sa uz bojim a predstavujem vselijake scenare. bola som dnes u doktorky, ale neordinuje do pondelka, tak pojdem buduci tyzden, len som poriadne nervozna, kedze sa mi to nikdy nestalo a moze to byt priznak aj niecoho horsieho.

emilia25
18. sep 2014

no toto prave zazivam aj ja ale my sme skoncili zo snazenim v juli vtedy som mala taku divnu ms ze som o nej ani nevedela len keby som ju nemala na vlozke tak ani neviem v auguste 27 som zas dostala 4 dnovu a uz zas par dni spinim tak uplne divno.a 27 mam dostat normalnu ms.tiez som s toho na nervy o babatko sa uz nesnazime.a neviem ci mam ist k doktorovi alebo nie.cez ovulaciu som naposledy spinila ked som zistila ten mesiac ze som tehu ale zas to trvalo len tyzden.vtedy to bolo uplne neplanovane.inac nikdy.

adkaf11
18. sep 2014

no ja som aj chcela ist k lekarke len neordinuje, tak neviem ci mam ist buduci tyzden, ci pockat na preventivku, na tu som objednana 7.10. len teda neviem ci vydrzim cakat kedze som riadne z toho vystresovana. ja nemam spinenie, je to normalne krvacanie aj ked nie nejak velmi silne. nechapem. iank teraz ma napadlo, ze tusim tiez som takto mala pred otehotnenim, ze som mala menzes a potom po 2 tyzdnoch znova a hned potom nejako som otehotnela. vtedy som sa aj liecila na problemy hormonalne, tak dufam,ze to bude aj teraz tak, ze to budu "len" tie hormony.
inak ja ked som mala tie hormonalne problemy, tak som nakoniec otehotnela, ale musela som sa liecit, vtedy mi zistili vysoky prolaktin.

adrianabalazova2
11. feb 2015

.