Krvácanie/ špinenie 11 týždňov po pôrode.

lenkac38
18. aug 2019

Ahojte. Krvácam už 11 týždeň po pôrode. U doktorky som ešte nebola, keďže mi sestrička povedala, že mám prísť, až keď nebudem mať nič, ani špinenie. Ale už mám dosť strach, keď to tak dlho trvá. Nie je to silné iba pár fľakov za deň. Ešte stále trochu dojčím, už sa malý aj prikrmuje. Vaše skúsenosti? Mám sa obávať niečoho? Rodila som spontánne.

trnavacka
18. aug 2019

@lenkac38 môže byt, že ti zostal po pôrode v maternici kúsok placenty. Ja som začala krvácať tri týždne po pôrode, ale hneď sme to riešili. Časovo krátky zákrok aké v narkoze.

lenkac38
autor
18. aug 2019

@trnavacka no mne sa to nezdalo, že ma poslala domov, že až keď nič nebude... Ale veď budúci pondelok tam idem na kontrolu už sa nenechám odbiť. Snáď nič zlé. Bude to vidieť doktorka na sone, ak tam niečo zostalo?

gabulienka623
18. aug 2019

Ja som krvácala 4mesiace po pôrode. V kuse! Raz slabšie, raz silnejšie. Dr som chodila ako na klavír. Nič mi nezistili, vraj mam vsetko ok. Možnosť bola len injekcia na zastavenie krvácania, ale to by som musela prestať dojčiť, takže to som odmietla. Inak som brala len ascorurin a kanavit. Preslo to teda až po 4m a hneď na to som dostala aj menzes. Na vašom mieste idem dr nech spavi aspoň sono

trnavacka
19. aug 2019

@lenkac38 áno na dome je to vidieť

xenia1
19. aug 2019

Ja som tiež dlho po pôrode krvácala a išla som aj tak na kontrolu a zistil mi že pri šití mi tam doktorka zabudla gázu tak mi to musel strhávať a čistiť. Tak som tam chodila ako na klavír

wetsel
19. aug 2019

@lenkac38 Byť tebou neodídem z čakárne kým niečo neurobia ako niekedy sa to stáva, ale radšej nič nezanedbať aby nebola nejaká infekcia alebo zápal :/
@xenia1 Bože to nemyslíš vážne! To je otras, ako ju tam mohla "zabudnúť" ?

kathhii
19. aug 2019

Jemné špinenie može byť aj pri kojení... Neviem ale koľko to može byť. ja som mala taku kvapku a nie kazdy deň.

veronikaszabova
19. aug 2019

@wetsel
@xenia1

Pri prvom porode zo mna na 4 den vypadli 2 gazy krvave, zahnisane - hned na to cistenie maternice, lebo som bola zahnisana dnu.
Nic prijemne... odpoved - stava sa

wetsel
19. aug 2019

@veronikaszabova To nie je normálne, ako to tam môže nechať???? Zanedbanie podľa mňa, nepozornosť a kde si čo si ešte by sa za tým dalo nájsť.

veronikaszabova
19. aug 2019

@wetsel tiez sme nechapali... no po porode uz som nemala chut nic riesit. Pri druhom porode uz som sla do inej nemocnice

wetsel
19. aug 2019

@veronikaszabova Otras, môžu sa akurát tak hanbiť. Aspoň, že vypadli a neostali ti tam inak by si si možno ani nič nevšimla :/

xenia1
19. aug 2019

@wetsel ponáhľala sa na obed. Na oba pôrody mám spomienky 😅

xenia1
19. aug 2019

@veronikaszabova aj mne tak bolo povedané, ale po šestonedelí to trhať bola iná romantika

veronikaszabova
19. aug 2019

@xenia1 tak to verim :(