Krvácanie počas gravidity

06zuzina04
4. feb 2018

Baby prosím vás krvacala ut niektorá s vás počas tehotenstva. Vo štvrtok večer som si robila test a bol pozitívny i keď druhá čiarka bola slabšia. Všetko bolo OK až do dnes do rána. Keď som sa zobudila nato ze so mňa tečie. Tak nemocnica spravili ultrazvuk zobrali krv a moc. A ďalej kašli na mňa. Až o 5 mi dali injekcie proti krvacaniu a to už vtedy keď so mňa fakt ze lialo. Lekárka mi povedala ze som úplne v tom najskorsom štádiu tehotenstva a a ze sa uvidí lebo ze v tomto štádiu sa neoplatí vôbec zachraňovať liekmi. Ze ak klesnú hodnoty ráno zakrok
😢😭😭😭je nejaká šanca keď mi nenasadia žiadne lieky??

deti95060810
4. feb 2018

tak to si veľmi skoro na začiatku tehu..... Ja som krvácala asi v 8- 9 tt. bola som aj v nemocnici a potom ešte takto 2 krát - vrátane nemocnice....

jatva
4. feb 2018

Len cakat. Ja mam dve pozitivne skusenosti. U druheho dietata som krvacala kvoli odchode jeho dvojcata a v tretom tehotenstve kvoli placente zasahujucej do krcka. V oboch pripadoch mi dali utrogestan a odporucili ascorutin (I ked je v tehotenstve zakazany).

06zuzina04
autor
4. feb 2018

@deti95060810 no to som v moc skorom no dúfam že budú dobré výsledky s krvi

osky
4. feb 2018

@06zuzina04
Nerozumiem preco sa ti nesnazia pomoct..
Ked krvacas tak silno ako pises...no neviem.
Drzim velmi palce.
Za normalnych okolnosti daju utrogestan ascorutin magnezium
Pichnu decapeptyl...drz nohy co najvyssie aj zadok podlozit
Ja som takto volakedy lezala tyzden.ale aj tak to nepomohlo.
Zelam aby si to mala lepsie.

06zuzina04
autor
5. feb 2018

@osky to ani ja. Nechápem prečo mi hneď nenasadili lieky

alda28
5. feb 2018

Ja som hneď dostala injekciu a nasadili mi lieky,plus 5dni v nemocnici ležať. Od injekcie ani kvapka, klop klop.

kofilka33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kofilka33
5. feb 2018

@06zuzina04 ja som tiež krvácala ale nie tak silno ako píšeš ty a hneď si ma nechali v nemocnici,nakolko na ultrazvuku ešte nič nebolo vidno,len Hcg rastlo.Davali mi lieky proti krvacaniu.Na 5 deň už bolo vidno ,ale bohužiaľ bolo to mimomaternicové,preto to krvácanie a hneď ma operovali laparoskopicky a zobrali mi aj pravý vajcovod .Teraz som druhý týždeň po zákroku .