Krvácanie po UPT

coyllur
30. apr 2022

Ahojte. Potrebujem poradit..Už to bude 5. mesiacov , čo po UPT (5.mesiac , závažne poškodenia plodu)nasledujuci den kyret, v podstate stale krvacam, posledne dva týzdne jasna červena krv, inokedy tmavšia so zrazeninami, alebo uplne tmava ale nie tak silna...atd vo februari mi gynekolog naordinoval injekcie, kt.stav zmiernili ale nevyriešili, resp 3-4 dni som nekrvacala a potom sa to opat postupne zhoršovalo, dostala som covid, po nom opat dalšie zhoršenie..až som vcera bola na kontrole, opat tie iste injekcie na zastavenie krvacania, a straši ma hormonalnou liečbou / kyretažou.... Ja by som sa chcela spytať, či niektora nema/nemala podobne skusenosti a či jej pomohla prirodna liečba .Moc dakujem za akukolvek radu.

nelca0510
30. apr 2022

@coyllur ak tam nieco zostalo,čo je pravdepodobne,druhému kyretu sa nevyhnes a bylinky na to nepomôžu. Keď nepomohli hormonálne injekcie aby sa odlúpila celá výstelka maternice,tak jediná možnost je kyret

matullienka
30. apr 2022

Naozaj ak tam niečo zostalo tak kyretazi sa nevyhnes takéto dlhé krvácanie určite nie je ok. Som prekvapená, že to nejak hlbšie tvoj gynekológ nerieši určite to nie je ok

coyllur
autor
30. apr 2022

@matullienka praveze tam nezostalo nic,tiez som prekvapena ze po takej dobe mi ani krvny obraz neurobil, ved som toho mic stratila..a ked som sa opytala na hormon.profil, tak ma odbil, ze to je k nicomu, ze ci viem hladinu hormonov aku som mala v minulosti, pred mesiacom a pod.Tvrdi ze je to hormonalne, a s tym sa da suhlasit, nakolko to tehotenstvo ma fyzicky aj psychicky nalomilo.A este som premyslala, ci sa pocas toho porodu, pripadne kyretazi nemohli spravit nejake trhliny..ktore sa nechcu zahojit, vypila som litre alchemilky a ayurvedskych cajom na dlhe krvacanie..absolutne nefunguju

matullienka
30. apr 2022

@coyllur no krvácanie 5 mesiacov po upt ani po pôrode ok nie je nech hovorí čo chce. Ja by som sa dožadovala riadnych vyšetrení. Veľa žien je 5 mesiacov po už opäť tehotná čo ty v tomto stave ani nemôžeš riešiť

trgypadl
30. apr 2022

@coyllur návštivila by som druheho gynekologa pre iny nazor, drzim palce

janinah
30. apr 2022

Vymeniť lekára.