Krvácanie po sexe pred menštruáciou

maria123a
14. jún 2021

Ahojte baby,mám celkom strach tak sa vás opýtam či máte s podobným skúsenosť alebo či je to normálne ,menzes očakávam niekedy zajtra,pozajtra…no posledných 10 dni (čiže obdobie pred menštruáciou) som mala s partnerom asi 3 krat sex a vždy po ňom nastalo slabšie krvácanie a vždy som myslela že už mi začala menstruacia a potom to po hodinke vždy prestalo a ms nikde..toto mávam posledné 3 mesiace takto pred menštruáciou ak mám pred ňou sex trosku špinim,je to normálne alebo to mám riešiť? Vopred ďakujem

tulup
14. jún 2021

@maria123a ja som to tiež mávala ...mala som stres...alebo keď boli nejaké zmeny...bolo to z hormónov...pred menštruáciou máš asi nízky progesterón...všetko je dosť prekrvené ..krčok...a sexom sa to podráždi...no človek sa strašne boji...ja som to niekedy mala hneď po ovulacii .čiže aj dva týždne také...síce mi nerobili hormonálny profil ( no podľa mňa mali)len hneď mi chcel Dr.dat antikoncepciu na to...no nechcela som...(chcela som otehotnieť dakedy v ďalšej dobe, teraz aj som tehu) upravilo sa to ale až po čase...a po roku potom znova tak..ale vtedy boli zase veľké zmeny v mojom živote...ale úplne ťa chápem...blbé pocity..aj strach zo sexu nakoniec...zbehni na gyndu naj kuknú..nebude to vážne,neboj 🍀😉