Krvácanie po prvom styku

anicka12355
20. nov 2023

Dobry den mam problem mala som prvy pohlavný styk... V prvy den som krvácala po par hodinach to prestalo, na dalsi den sa nic nedialo vsetko ako bežný den... No dnes som sa zobudila zas z krvácaním je to normalne alebo co mi odporúčate?

buberova
20. nov 2023

Ísť k lekárovi

dadis
20. nov 2023

@anicka12355 nemoze ist o menstruaciu?

majamat
20. nov 2023

zalezi od okolnosti, rana sa nezahoji za par hodin, kludne sa ti len mohla uvolnit krvna zrazeninka ( chrasta ), ktora tam bola a preto krvacas, no krvacanie by nemalo byt silne, skor slabsie a malo by prejst najneskor za par hodin. tym ymslim napr za 3 hod.

tiez skus porozmyslat, ci to nemoze byt ms.

ak je krvacanie silnejsie, nie je to ms, tak potom naozaj k lekarovi.

anicka12355
autor
20. nov 2023

@dadis nie mam ju dostat az 1veho

anicka12355
autor
20. nov 2023

@majamat ms mam mat az 1.12 takze to moze byt daka rana? Lebo napriklad dnes rano som mala krv a o hofinu nato uz nič

majamat
20. nov 2023

@anicka12355 tak to moze byt ranka. predpokladam, ze si bola panna podla tvojho prispevku, tak blana ked rpaskne,vznikne rana. ta rana samoze drazdit kludne aj toaletnym papierom, rpiadne moze praksnut aj pri pohybe. a potom krvaca.
ak je to len trosku a s prestavkami, pockala by som par dni,c i t neprejde.

martinmmartin
20. nov 2023

Tu pridam informativny off topic- v anglictine je velmi bezna nadavka bloody- to pochadza z rozdielu anglikanskych cirkvi a katolickych. Anglikani ( protestanti) neveria na neposkvrnene pocatie a slovo bloody im to pripomina za nieco podobne ako autorka mala aj jeziskova maria pri pocati . To je ta krvna skvrna ktoru katolicka maria zevraj nikdy nezazila pocas neposkvrneneho pocatia

medda_beda
20. nov 2023

Môže to byť normálne aj mesiac pri každom styku.

anicka12355
autor
20. nov 2023

@majamat dakujem