Krvácanie po prechode

karablicova
28. nov 2021

Zdravim,mate prosim niektorá skusenosti krvacanie po prechode?moja mamina je po prechode a sa mi priznala,ze obcas krvaca,kazdy rok chodi na preventivky na gyndu a vzdy vsetko bolo v poriadku,dakujem za kazdu skusenost

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emalka
28. nov 2021

urcite nech ide. Nech ju naozaj poriadne skontroluju. Nepises kolko rokov po prechode je, ak len teraz nedavno tak to moze byt len hormonalne kym sa to ustali... ale nemusi, krvacanie nikdy netreba brat na lahku vahu.

karablicova
autor
28. nov 2021

@emalka mamina ma 66 rokov,v stredu ideme alo kazdy rok na preventivku,neviem kolko jej to trva,to spimenule dnes medzi rečou ked sme sa dohadovali,ze kedy v stredu pojdeme...viem,ze krvacanie po prechode neveští nic dobre,ale este viem,ze ma miom,ale to jej doktor taz povefal,ze sa zosušuje,tak neviem ci aj to nema suvis

emalka
28. nov 2021

@karablicova moze byt aj to
Moja mama robi na onkologii a pocula som uz tolko pribehov ze vzdy kazdemu odporucam podrobne vysetrenia aj za cenu ze si to zaplatia sami, lebo tolko veci sa da prehliadnut a podcenit, to by bezny clovek neveril.

karablicova
autor
28. nov 2021

@emalka viem si predstavit...ja som tak pred dvomi rokmi mala zlu citologiu a urobili mi hysterektomiu a vyriesene,len ked sa tyka tak blizkej osoby ide ma porazit...

dominka11
28. nov 2021

@karablicova ahoj, nemyslite na najhorsie, moja mama nema uz cca 12 r.zenske veci, vsetko ma vybrate a tiez krvacala asi mesiac dozadu par dni. Vsetko ma v poriadku, bola u gyn. Moze to byt z namahy, ze praskne nejaka cievka prip. Ako sa vekom zosusuje vsetko, taktiez moze to tam dole praskat. Dostala cipky na zvlhcenie.

karablicova
autor
28. nov 2021

Ja sa snazim nemysliet na to najhorsie,ale ked to sa neda,sama som presla peklom vo tyka zenskych veci,vtedy som bola psychicky na dne,vybrali mi maternicu a je pokoj...modlim sa za to,aby maminka bola v poriadku