Krvácanie po pohlavnom styku

20. júl 2023

Ahojte, včera večer ked som ležala som zacítila v podbrušku takú silnú ostrú bolesť krátkodobu jo velmi to zabolelo dva krát ,ako nôž do brucha a hned prešlo.... Potom sme po hodine mali styk s mužom a ked sme skončili,vsade bola čerstvákrv,cele pyzamo od toho komplet..,dala som vlozku ,...tri dni dozadu mi skoncila ms, ani som nespinila.. no a teraz stále mam na vložke trosku krvi,stale je čerstvá..akoby som zas dostala ms.. tehotná by som nemala byť

O co môže ísť? Bolestí nemsm iba ma tak pobolieva malicko sem tam podbruško tupo

selena_luna
20. júl 2023

Supuj k dr. Akekolvek krvacanie mimo cyklu nie je zdrave a po sexe uz teda vobec nie.

jaskolka
20. júl 2023

Chod k doktorovi. Mohla ti prasknúť nejaká cysta, cievka, hocičo. Keď stále krvacas, určite chod ako akutny prípad

autor
20. júl 2023

Gyn mi neberie telefón 😏

jaskolka
20. júl 2023

Choď, možno má dovolenku, preto nedvíha, ale v takom prípade musí mať uvedené, kto zastupuje vakútnych prípadoch.
Alebo proste nedvíha lebo majú veľa ľudí, no keď povieš sestričke o čo ide, mali by ta vziať aj mimo poradia

janetinka27
20. júl 2023

ahoj a ako velmi teraz krvacas? objavilo sa ti niekedy predtym krvacanie po styku? mas pravidelne cykly?
krvacanie mohla sposobit ranka na krcku, polyp atd. bola si v poslednom case na preventivke? mala si krcok ok?
u mna sa objavovalo krvacanie po styku vtedy, ked som mala vysoku sliznicu. u teba by to tak nemalo byt, lebo si po MS, cize sliznica by mala byt nizka. skus zajst k svojmu dr, bud tam bude alebo ho niekto zastupuje.

pkgirl30
20. júl 2023

gynekológ nedvíha, no tak pohotovosť

autor
20. júl 2023

@janetinka27 tak ako na začiatku ms.. n papieri krv čerstvá, na vložke tiež trošku.,nikdy som to nemala po ms. Mam ju presnu a pravidelnú každý mesiac. Mame dve deti, nemala som nikdy problém. Tak ma to dost zaskočilo... Dr som sa dovolala a ze mam prísť zajtra ak by neprešlo, ze to môže byť ovulácia ale nikdy som pri nej nemala takéto krvácanie,ani len spinenie. .

stanulienkat
20. júl 2023

Ak ti skoncil Ms pred 3 dnami, to mozu byt este dozvuky.

autor
20. júl 2023

@stanulienkat mozno ano ,nwhyt tej silnej bolesti predtým, by som neriešila.. nvm co to mohlo byť, či čosi prasklo alebo ovulácia alebo co

autor
20. júl 2023

*nebyť

pupava36
24. júl 2023

Toto mavam obcas aj ja a nic to neni. Uz som sa naucila ze dva dni po skonceni ms s manzelom nesexujeme az po 3 dnoch od skoncenia ms. Potom uz viem ze nic nehrozi. A to ze ta pobolieva v podbrusi moze znamenat to ze mas ovulaciu. Mne prichadza vzdy na 4 den po skonceni ms.

autor
26. júl 2023

@pupava36 hej asi to bola ovulácia, tento cyklus som ju mala strašnú, krvácanie prestalo ale potom asi 3 dni som.bola nafúknuta a mala bolesti... Sledovala som hlien a bola tá ovulácia.. teraz uz nemám ani hlien ,ani bolesti.... Ale teda dúfam že to krvácanie nebude teraz pravidlom každý mesiac