Krvácanie po pohlavnom styku

6. dec 2022

Pekný večer. Už asi mesiac pozorujem krvácanie po sexe také jemné spinenie .. no dnes slo trochu viacej aj také kúsky ..zo sliznice. Posledné tri mesiace užívam nové antidepresívum Alventa a odvtedy je aj menstruacia dosť nepravidelná a často meskava .. na preventívky chodím pravidelne naposledy som bola tento rok február a bolo všetko Ok .. bola som u gynekológa robil mi sono spomínal niečo že mám cele vajíčko a nemala som ovu.. ak som správne pochopila.. čakajú ma ešte hormonálne testy, ale dovtedy sa veľmi bojím .. rakoviny a podobne :(

ninka99865
7. dec 2022

Smer Gynekolog.. mne sa to tiež dialo a mala som ranku na krčku ktorú museli odstrániť

domca1408
7. dec 2022

nepoteším ťa...ja to mám už tri roky ☹ je to strašne nepríjemná záležitosť...najskôr som si myslela, že je to vysadenou antikoncepciou (prvý rok), druhý rok (že sú to stresy hormony nemala som čas to riešiť) a tretí rok (tento, som sa rozhodla že a dosť že čo je za tým) lebo celý ten čas som chodila gynekologom (viacerým), hormonálny obraz mi robili, lieky dávali, soná a všetko ok a super a nikde nič ani mini pidi cysta alebo čo. až nakoniec tento rok sa ukázalo, že mám v katastrofálnom stave štítnu žľazu, a že to bude ňou. Takže teraz sa liečim a čakám kedy sa upraví aj toto.

ivanak149
9. dec 2022

Ja som krvacala po sexe a bol to nový myom nízko položený a sliznica veľmi prekrvena tak tomu veľa nebolo treba 🤷