Krvácanie po menštruácii

mimi325
19. mar 2019

Ahojte, mám vysadenú hak od júla a už tri mesiace sa mi ustálil cyklus na 31 dní ale teraz som mala menštruáciu tri dni ako zvyčajne, skončila mi 14.3 a od včera 18.3 som začala trochu krvácať ako keby čerstvú krv alebo proste taký výtok slabo červený páchnucí krvou , vobec to neviem presne opísať a hnevá ma to, neviem či mám ísť znova na gyndu alebo mám pár dní počkať a uvidí sa ako to bude ešte prebiehať. Aj ked počas sexu si dávame pozor ale proste toto sa mi nikdy nestalo ešte ...
Za poradenie budem vdačná

renusko09
19. mar 2019

A nebudeš náhodu tehotná???

mimi325
autor
19. mar 2019

@renusko09 to by som asi menštruáciu klasicky nedostala keby som bola .. či ?

tanalyn
19. mar 2019

Tak môže byť, že to bude už len taký nejaký mierny hormonálny záchvev ešte po tej hak ale ak by to trvalo nejako dlhšie alebo by si spozorovala, že sa to nejako zhoršilo alebo čo, tak isto choď

renusko09
19. mar 2019

No mohla by si byt moja sestra mala klasickú menštruáciu a dokonca nemala ani len jeden príznak a išla na gyndu na preventívnu prehliadku a už bola 3mesiaci 😊 do 6steho mesiaca Nornalne krvacala 😊

mimi325
autor
19. mar 2019

@renusko09 test som si robila tri týždne dozadu cca a bol negatívny tak neviem neviem.. skúsim si ho znova spraviť

renusko09
19. mar 2019

Skus a daj vedieť a ak niesi treba zájsť k doktorovi nech ti zisti čo mohlo spôsobiť to krvácanie 😊

lkristinka
21. mar 2019

@mimi325 10dni je maximálne čo ti môže meškať potom ti dajú vyvolávačku