Krvácanie po kyretáži

petka2387
3. jan 2021

Ahojte, prosím vás, chcela by som sa vás opýtať kedy ste po kyretaži začali krvácať? Včera v noci mi ju robili (spontánny potrat v 7tt😔) krvácali som iba trochu v noci a od rana nič, nemám s tým skúsenosti keďže to bolo moje prvé tehotenstvo.
A boli ste aj na PN?

pininka1
4. jan 2021

Nebola som pn, zacala som krvacat akoby som mala mat menzes, zistili ze potrat a po kyretazi som este dost dlho,asi tri tyzdne krvacala. Ale mama ktora mala potratov viac mi vravela ze to nieje ok,ze po kyretazi je to vycistene a max par dni by sa malo.

kataleya
4. jan 2021

@petka2387 krvácala som asi 2 týždne niekedy slabšie, inokedy silnejšie . Menštruácia prišla do 30 dní, ale je to individuálne. Krvácanie sa zhoršilo, keď som dvíhala alebo robila niečo ťažké. Nebola som PN, ale mala som práve dovolenku.

daom
4. jan 2021

@petka2387 ahoj, ja som bola na kyretazi 2x, prvy krat som 3 tyzdne krvacala ako pri menzese, druhy krat len spinila asi 10 dni. Na pn som tiez nebola, robili mi to v piatok a v pondelok som isla do prace. Drzim palce, drz sa ❤

zuzana111984
4. jan 2021

@petka2387 ahoj, je mi lúto straty babätka 😔 2 dni pred Vianocami som bola na kyretáži (srdiečko prestalo biť v 10tt), krvácala som len deň, potom par dní sa stavalo, že vôbec alebo úplne málo, po týždni sa mi opäť na pár hodin spustilo krvácanie a odvtedy nič. Tak sa nezlakni, ak sa ti aj po pár dňoch spustí krvácanie.