Krvácanie po cvičení

bugajova
10. mar 2023

Ahojte chcem sa vás spýtať či nemáte nahodou podobnú skúsenosť mám 25 rokov detí nemám mám za sebou 1 potrat v 18 tt pred dvomi rokmi . Už asi pred rokom aj pol sa mi stalo že po cvičení som krvacala nie velmi len trochu krvy a potom hnedé špinenie vtedy ma pani doktorka upokojila tým že to je ovulačné krvácanie … od vtedy sa my to ešte pár krát stalo a objavovalo sa to aj mimo ovulacie čo my prišlo zvláštne . Včera som začala znova aktívne cvičiť a stalo sa my to znova ovulaciu teraz nemám a mám strach objednala som sa k doktorke ale má čas až o 2 týždne . Menzes mám pravidelný a nemám iné problémy len ten že sa my nedarí otehotnieť . Už si namýšlam najhoršie poraďťe prosím..

veva24
10. mar 2023

mne to spôsoboval polyp v maternici

bugajova
autor
10. mar 2023

@veva24 a krvácala si tiež len po cvičení ? Alebo aj ked si necvicila mimo cyklu ?

zmrzlinka2021
10. mar 2023

@bugajova neprehnala si to s cvičením? Váhy, intenzita

veva24
10. mar 2023

@bugajova aj po cvičení ale aj mimo cyklu. Takisto som nemohla otehotnieť a po odstránení polypu som bola do mesiaca tehotná

bugajova
autor
10. mar 2023

@zmrzlinka2021 myslím že nie nedvíham cvičim len z vlastnou váhou

bugajova
autor
10. mar 2023

@veva24 a ten polyp videl tvoj gynekológ? Lebo naposledy keď som bola u svojho nič nevidel

veva24
10. mar 2023

@bugajova áno na sone, ale ja som mala aj na krčku a na tie sa prišlo až pri operácií

bugajova
autor
10. mar 2023

@veva24 ďakujem snáď to nebude nič vážne ani umňa

veva24
10. mar 2023

@bugajova skús zájsť k dr, že máš takýto problém, že čo na to. Môže to byť aj hormonálne

zabka79
10. mar 2023

@bugajova ja som..krvacala mimo cyklus 2x. Ten prvy to bolo ked som mala 20r. Bol to hpv virus a zla cytologia. Druhy krat ked som mala 40 a dr.ma poslal na kyretaz ktoru som odmietla a nejako to preslo. Polyp mam avsak nekrvacal nikdy.

bugajova
autor
10. mar 2023

@zabka79 a ked ste krvacali kvoli hpv mali ste pravidelnu menstruaciu ?

zabka79
11. mar 2023

@bugajova cyklus som.mala asi 35 dni