Krvácanie mimo menštruačného cyklu

leus9
26. feb 2022

Dobrý deň, žienky chcela by som sa Vás opýtať menštruácia mi začala 8.2 2022 a skončila 11.2 a zrazu v stredu 23.2 ráno sa zobudím
a zbadala som krv ostala som v šoku že prečo tak skoro keď mi mal menzes prísť až o cca 10dní (prišlo to na 16DC)
Ráno som volala gynekologičke ona nech prídem ale dokopy mi nič nepovedala a poslala ma domov len to že niesom tehotná a že keď budem stále krvácať mám ísť na pohotovosť.
(Na pohotovosť som išla v piatok 25.2 lebo v pravo v podbrušku ma ako keby aj neprijemne bolelo alebo ako to opísať…taky neprijemny pocit a stale som krvacala i keď sa mi zdalo že sa asi tá krv mení je tmavšia predtým bola výrazne svetlo červená..
A sestrička mi pichla injekciu na zastavenie krvácania ale neviem ako dlho to účinkuje, ale v sobotu ráno som sa zobudila a zas krvácam)
Chcela by som sa teda Vás spýtať či sa Vám to niekedy stalo?

Ďakujem za každú odpoveď

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
w123
26. feb 2022

tiez sa mi to nestavalo vobec a za posledny polrok dvakrat u gynekologa mi povedali ze je to ovulacia a je to ok

dilino
26. feb 2022

Ked krvacaš mimo menštruácie mňa by to znepokojilo a s jedným lekárom by som sa neupokojila že mi nič nieje .Daj si urobiť komplet vyšetrenia aj za cenu že by si platila v súkromnom centre .

leus9
autor
26. feb 2022

@w123 a a krvacala si normalne svetlo cervenu krv dva dni?

w123
27. feb 2022

@leus9 ano normalne krv, ale nie vela malicko