Krvácanie mimo cyklus

katarina6666
5. jan 2021

Ahojte, prosím vás chcem sa spýtať možno niekto ma skúsenosti teraz ma žiadny lekár v tejto pandemickej situácii neprijme, mam problém s krvácaním z pošvy mimo menštruačný cyklus stalo sa mi to len raz keď som mala po menštruácii a pri stolici som za tlačila asi viac ako som mala prekvapila ma na servítku krv jasno červená bolo to dávno a keď sa to neopakovalo nesúri la som to. Ale teraz? Mam už dávno po menštruácii a opäť pri stolici sa mi spustila jasná krv nebolo jej malo jeden deň druhy deň potom to prestalo a dnes opäť v krvi som objavila Kúsoček neviem čoho ci sú to kúsky zo sliznice alebo co by to mohlo byt... Krvacam len pri silnom za tlačení pod bruška a veľmi sa bojím prosím vás nejaké. Rady a typy pokým nepôjdem lekárovi. Nemám bolesti sem tam pod bruška menštruáciu mávam tiež bolestivu obávam sa najhoršieho ďakujem za každú radu veľmi si to vážim. Mam 24r.prepacte za nepeknú tému

sofiapp
6. jan 2021

@katarina6666 tehotná si nemohla byť?

katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kamajka
6. jan 2021

@katarina6666 moze to byt hormonalneho charakteru, sem tam sa stava. Ja som mala rok taketo problemy vyriesila to hormonalna antikoncepcia. Zajdi radsej za lekarom a porad sa s nim.

simsalabim
6. jan 2021

@katarina6666 akoze ta ziadny lekar teraz neprijme? Ja som bola pred tyzdnom na gyneprehliadke - preventivke a vcera na mamografii. Poliklinika plna, normalne vsade ordinuju. Sice pri vstupe vyplnis dotaznik a odmeraju teplotu...ale normalne funguju. Skusala si lekarovi zavolat?

katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina6666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fraggy
25. aug 2024

@katarina6666 dobrý deň, je to uz sice starsia tema, ale mozem sa opýtať, ako ste vtedy dopadli? riešim akurat cosi podobne