Krvácanie mimo cyklu

16. feb 2022

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s krvácaním mimo menštruácie. Krvácanie je veľmi slabučké, vlastne len po použití toalety viditeľné na toaletnom papieri, na intimke počas dňa vôbec. Evidujem ho od začiatku poslednej ovulácie, keďže som zvyknutá na to, že v ovulačnom hliene bývali náznaky do ružova, som to najskôr neriešila. Ale už to trvá pár dní od konca ovulácie. V najbližších dňoch mám dostať menštruáciu, tak som zvedavá, čo sa bude diať. Nechránený sex som nemala. Má niektorá z Vás s niečím podobným skúsenosť? Ďakujem vopred za odpovede.

miskamicha
16. feb 2022

Ja som spinila od cca 17.dna cyklu...bolo to lvoli nedostatku progesteronu. Nasadila som progestanelle vzdy po ovulacji a prestalo to 🙂

sima338
16. feb 2022

Pre istotu by som sa dala skontrolovať u lekára. Veď nikdy nevieš, ty budeš mať istotu a rovno ti môže urobiť aj preventívku na tento rok. Mne moja dr povedala, že krvácanie mimo ms nikdy nepodceniť, pokiaľ sa dá, vždy vyšetriť príčinu.

autor
17. feb 2022

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede, dostala som menštruáciu a už som aj objednaná k lekárke, takže pôjdem po menštruácií, zoberie mi aj krv, tak budem múdrejšia. Pekný deň prajem 🙂