Krvácanie medzi menštruáciou

miska123477
30. júl 2016

Ahojte. V aprili som potratila v 15 tt. Krvacala som 3 tyzdne. Potom mi prisla prva men. v maji. Trvala asi tyzden a bola intenzivna. Ale po jej skonceni stale krvacam cerstvo cervenu krv cca kazdy treti den, stale az doteraz. Boli ma aj v podbrusku.Nikdy predtym sa mi toto nestalo. Mens. mam pravidelnu. K doktorovi sa mi nedari dostat kedze som v anglicku. ☹ ☹ ☹

babatkoo
30. júl 2016

@miska123477 ahoj, ja som to takto tiez mala a sposoboval mi to POLYP na maternici. Ja som vtedy v septembtri potratila v 25 tt dvojicky , v oktobri som musela na opakovanu kyretaz lebo mi ostal kusok placent v maternici a v januari my vyoperovali ten polyp. :(

miska123477
autor
30. júl 2016

@babatkoo akurat som zacala silne krvacat bolest ako pri MS.. Moze to byt ono? Len nerozumiem preco teraz ked posledna bola pred 3 tyzdnami 😒

evka_evka
30. júl 2016

@miska123477 no lebo polyp sa prejavuje krvácaním mimo menstruacie

babatkoo
30. júl 2016

@miska123477 ano moze byt aj ked si tie bolesti nepamatam ci boli. Lebo ja pri mrche bolesti nemavam. Ja som take silne krvacanie chytila na silvestra. Ani ja ani muz sme nepili ani sa nezabavali lebo nevedel ci ma odvezie na pohotovost. Preslo to po 4 hodinach vtedy. Ja som tiez nechapala preco to mam ked mrcha bola pravidelna. Nakoniec ten polyp vybrali a od vtedy som mala svaty pokoj. Vplyv na dalsie tehotenstvo to nemalo ziadny. Mozes zbehnut na pohotovst pre istotu aby ta pozreli. Moze to barz co od polypu cez cystu.... ja som v tomto lajdak ale teb na tu pohotovost poslem 🙂