Krvácanie, cysta a snaha o bábätko

molly9991
7. júl 2014

ahojte chcela by som sa popytat sa ci niektora z vas zazila tto co ja...noo snazime sa so snubencom o babätko ale zatial neuspesne mam aj 3mm cystu a crohnovu chorobu ,ale minuli tyzden v stredu som z nicoho nic zacala krvacat nooo ono zo mna vlastne vypadla taka hrcka krvi a do 2hodin uz bolo po takom slabsom krvacani a teraz v sobotu po styku zas to iste dost krvi slo zo mna :/ a do rana nic...myslite ze by to mohlo byt spojene s cystou alebo nieco vaznejsie :/ menzes by som mala dostat tak za tyzden a nieco....dakujem

evarak
7. júl 2014

@molly9991 urcite by si mala ist ku svojmu gynekologovi,vsak to moze byt hocico,ale budem ti drzat palce, 🙂

molly9991
autor
7. júl 2014

@evarak dakujem hej hej zajtra sa chcem objednat tak uvidim ale dnes mam akesi bolesti krize a strasne unavenasom tak mozno uz aj pride menzes ☹

timuska26
7. júl 2014

@molly9991 ahoj, nemyslim si, ze to bola cysta, ale nemohla si potratit? ja som raz tak potratila. utekaj k lekarovi.

martinkatinka
7. júl 2014

Ak máš cystu, ej možné, že praskla, radšej k doktorovi, hneď, neobjednávaj sa, choď rovno za ním.

molly9991
autor
7. júl 2014

@timuska26 hm ja neviem naozaj netusim co to mohlo byt ☹ bojim sa aj toho ale neviem utesovala som sa tym ze to by som asik niako vedela ze som potratila mozno viac by to bolo alebo fakt neviem

evarak
7. júl 2014

@molly9991 nebój,po vysetreni budes hned mudrejsia,a pokial mas dake podozrenie alebo sa necitis dobre tak chod na pohotovost,viacej bohuzial neviem poradit ☹

molly9991
autor
7. júl 2014

@evarak ok jasne dik aj tak za rady

7zahrad
7. júl 2014

@molly9991 Ak Ti praskla cysta na vajecniku, mozes mat vnutorne krvacanie a slaba mozes byt zo straty krvi. Podla mna by si mala ist okamzite do nemocnice, nech to preveria. Ak mam nebodaj pravdu, moze Ti ist o zivot.

molly9991
autor
7. júl 2014

@7zahrad ale od soboty uz nekrvacam ani nic tak neviem ?