Krvácanie a špinenie

kikadada
23. jún 2024

Dobrý deň prajem. Mám otázku lebo mi je to divné🙈. Mala som menzes od 13.6-do 17.6 ale to už bolo také slabé hnedé špinenie, a samozrejme som mala v ten deň no večer s partnerom styk. A potom po styku som sa osprchovala a šla som si žehliť vlasy 😃no a po žehlení sa mi strašne začala točiť hlava úplne som zbledla, som si myslela že odpadnem, bolo mi na zvracanie, potom som si sadla na záchod a cítila som že zo mňa niečo tečie a to som zas krvácala. Osprchovala som sa a potom už nič a ešte včera len slabé hnedé špinenie. Prosím vás mala už niečo takéto podobné? Prvýkrát som mala niečo takéto. 🙈😂

stellarstar
23. jún 2024

Normálne, porušený cyklus

viestta
23. jún 2024

No, pri sexe sa ti prekrvil cely podvozok a krvacanie pokracovalo tak kde pred tym skoncilo.

vanilkovazmrzka
23. jún 2024

@viestta 😆

januska12323
23. jún 2024

Stane sa. Ja som si raz dala dva tampóny naraz lebo som niekam išla v tom najhoršom čase, áno viem je to blbosť a sama neviem ako sa vošli 😁 keď som sa vrátila domov boli skoro prázdne (asi zo stresu) a keď som vošla do sprchy vyšlo toho dosť. Ani ma nenapadlo to riešiť, telo nie je stroj niekedy robí veci, ktoré nepochopíme.