Krvácanie

14. aug 2023

Ahojte,uz druhý mesiac po ms, tak cca 3 dni po sa mi znova spusilo krvácanie, čerstvá jasná krv.. minulý mesiac ma predtým silno zabolelo v podbrušku napravo.. silný kŕč a následne po par hodinách krvácanie , ktoré trvalo aj ďalší deň. No a dnes som znova par dní po ukončení ms a znova sa mi znicoho nič spustilo a tiež ma predtým trošku zabolelo v podbrušku... Zajtra volám na gynekologické, len strašne stresujem,ze co sa môže diať?

Som pod dvoch pôrodoch a moja ms bola doteraz úplne pravidelná a bezproblémová.. mam len 30..tak neviem, môže to byť niečo vážne?

anjelicek26
14. aug 2023

Ano moze to byt kludne aj nieco vazne. Takze smer lekar. Drzim palce, nech nie je. Ale odkladat to dva mesiace su tie dva mesiace,co to Uz mohol vidiet gynekolog,Chirurg,onkolog....

pink_lady
14. aug 2023

Moze a nemusi, Moze to byr cokolvek od polypů po rakovinu

janetinka27
15. aug 2023

ahoj, hlavne nestresuj a objednaj sa u lekara. u mna takyto stav prichadza, ked mam prilis dlhu fazu cyklu do ovulacie, narastie mi vyssia sliznica a nasledne po ovu aj ked uzivam progesteron, asi ten progesteron nestaci. potom pri ms ta sliznica neodide cela a po skonceni ms pridu krce a este krvacam. ale ja sa na to liecim. u teba to moze byt nieco uplne ine.