Krvácali ste po kyretáži?

18. máj 2022

Včera okolo 9hod ráno som absolvovala kyretaz, asi do cca 11tej som v nemocnici veľmi krvacala až to riešili, že to nie je celkom ok.. od cca 14tej som krvácať prestala úplne a nekrvacam do teraz vôbec. Som už doma takze lekara sa opýtať neviem.. je to ok, že nekrvacam, alebo je to normálne?

77daniela77
18. máj 2022

Ano,velmi....mala som robenu zo zdravotnych dovodov.....

autor
18. máj 2022

@77daniela77 čiže aj viacej dni? Ja som mala MA, takze tiež som musela, ale ako píšem ja nekrvacam od včera poobedia, tak neviem či skočiť k lekárovi či..

nika_val
18. máj 2022

Nie ja som nekrvácala.. po kyrete som sa zobudila na vložke bolo trochu krvi ale odkedy som bola hore tak žiadna krv iba špinenie
Na cca 5deň po kyrete som sa rozhodla prevliekať periny lebo som sa citila ok, nič ma nebolelo, špinenie slabučké a ako som sa naťahovala večer som mala bolesti aj som krvavala ale mierne nič strašné.. potom to ustalo a iba som špinila cca 2tyždne

autor
18. máj 2022

@nika_val tak to bude zrejme v poriadku. Ja keď som sa zobudila vsade som mala krv, aj ďalšie 2 hodiny som veľmi krvacala, ale mám/mala som aj cystu tak možno to bolo tým.. a teraz už len taký akoby slaboruzovy výtok

pininka1
18. máj 2022

Ja som krvacala take dobre dva tyzdne. Uz mi mama hovorila ze to nie je ok, ked ma vycistili, ze nie je z coho krvacat. Ale tak preslo a bolo to ok potom uz

nika_val
18. máj 2022

Mne povedala dr že to že som nekrvácala je dobre, lebo pravdepodobne to vyčistili všetko poriadne..
Takže neboj ak nekrvácaš tak to je len dobre..
Ano aj ja som mala taky bledoružový výtok, potom skôr už len taky bežový naozaj slabučké 🙂

77daniela77
18. máj 2022

Je to individualne,ak sa necitis zle a nemas bolesti,tak sa tym netrap.

aknamorka22
18. máj 2022

Ja som mala po tomto zákroku šialené bolesti, museli mi dve injekcie do zadku pichnúť. Mala som pocit, že idem ďalší krát rodiť :D v ten den som krvácala dosť a potom ešte týždeň slabo. MS mi prišla po presne 30 dňoch od zákroku.

1natasa1
18. máj 2022

Je to veľmi individuálne. Môžeš krvácať veľmi a aj nie. Je to zásah do maternice, takže tam aj trvá kým sa dá do poriadku po takom niečom.

ankare
18. máj 2022

Posielam objatie! ❤️