Krv z konečníku

domi4406
11. jún 2021

Chcela by som sa informovať, s priateľom sme mali sex a nechtiac mi narazil do análneho otvoru. Začalo ma to bolieť a tiecť krv, tažšie sa mi robí veľká potreba a tečie mi krv ale nie nejak veľa. Je to normálne? lebo čítala som že to može byť aj roztrhnuté čo je vážnejšie.

viera
11. jún 2021

.

sisa_s
11. jún 2021

@domi4406 moze byt, ze sa tam vytvoril hematom ("modrina"), ale ak ta to boli, chod na chirurgiu, pozru to

janka_23
11. jún 2021

@domi4406 bude sa ti to ťažšie hojit lebo pri stolici to budeš stále dráždiť. Takže hlavne jedz niečo aby si nebola zapečená a bez hanby zajdi k lekárovi.

kkovacovak
11. jún 2021

@domi4406 podľa mňa ti len tým nárazom poškodil nejakú cievku alebo mierne natrhol. Môže to trvať aj pár dní kým sa to zahojí. Môže sa to stať aj keď máš tvrdšiu stolicu. Dávaj si teraz viac vlákniny, sušené slivky, pi veľa vody nech stolicu zriediš a stále sa ti neobnovuje rana. Ak to ale bude trvať dlho tak zájdi k dr. Ale nemyslím si že by to malo byť niečo vážne 🙂

domi4406
autor
11. jún 2021

@sisa_s bolí ma to ako modrina takže dúfam nič valznejšie

janage
11. jún 2021

@domi4406 unigel procto je aj na análne trhliny. Skus pozrieť

domi4406
autor
11. jún 2021

@janage ďakujem

kitycat
11. jún 2021

Tak ako pisu baby.. Vela vody a vlakniny, brokolica uplne tip top aby sa ti lahsie kakalo, ono sa to zahoji a priatel snad uz neminie😌

janage
12. jún 2021

@domi4406 určite ti pomôžu a jasne plus strava. Mne pomáhalo varená zelenina, rozvarene vločky a úplne najlepšie kyslé mlieko. Daj, aby strava nemala ostré kúsky napr. surová mrkva.
A výborne sú aj chip semienka premiešať do jogurtu napr. alebo si z nich urobiť puding.