Krv v moči

21. júl 2024

Ahojte dievčatá,mala z vás niektorá krv v moči? Nič ma nebolí v podstate všetko je ok,ale už cca 8mi deň volám krv doslova.Myslela som si ,že to sú pozostatky z menštruácie,preto som to neriešila,teraz v piatok som bola odovzdať moc k dr,výsledky budú až v pondelok.Teraz musím čakať a som nesvoja.Neviem čo to môže byť,mávam síce časté zápaly močového mechúra ale krv som nikdy nemala...od posledného tehotenstva som bývala často chorá a zápal močového mechúra bol asi každé dva mesiace...stretla sa s niečím takým niektorá z vás?Ďakujem za odppvede

eliska13
21. júl 2024

Pri zápale mechúra som mala obrovské bolesti pri močení až krv.uz len počkať na vysledky

sorayaardente
21. júl 2024

Kamoška teraz mala krv v moči ,nič ju nebolo,čo jej bolo čudné,ale mala aj tak zápal močových a lieči sa už tretí týždeň...vybrala svoje ATB a stále to dáva dokopy ..

autor
21. júl 2024

@eliska13 a mala si silno krvou sfarbený moč? Ja mám dosť ,nič ma nebolí neviem,čo to je...niečo ako Coca-Cola farba moču.

eliska13
21. júl 2024

Nie, mierne, ale silné bolesti pri moceni aj mimo toho.Oblicky ta nebolia?

autor
21. júl 2024

@eliska13 nie nebolia,ja mám dosť krvavý moč....nie stále ale tak asi tri krát denne

stellarstar
21. júl 2024

Ja mávam tiež krv v moci inak všetko OK. Piješ dosť?

autor
21. júl 2024

@stellarstar a máš tak že dosť krvi? Nielen ružový moč ale krvavý,ja mám taký....snažím sa piť dosť ale niekedy je to pomenej priznávam

stellarstar
21. júl 2024

Tak krvavý moc som nikdy nemala

betulinka1
21. júl 2024

Nejedla si cervenu repu? Z niektorych potravin moze byt farebný moc. 8 dni je dost vela na krv v moci bez toho aby si nemala bolest pri cikani.

stellarstar
21. júl 2024

Hemoroidy alebo krvácanie z konečníka nemáš?

autor
21. júl 2024

@stellarstar nemám krv v konečníku,ani hemeroidy

autor
21. júl 2024

@betulinka1 od repy som už mala sfarbený moč,toto je krv tmavá

betulinka1
21. júl 2024

Tak ti drzim palce aby ti to cim skor vyriešili. 🍀🍀🍀

selest
21. júl 2024

Moc tmavy ako kola som mala pri zlyhavani pecene🤷‍♀️tiez som si myslela ze je to krv..

autor
22. júl 2024

@betulinka1 ďakujem

autor
22. júl 2024

@betulinka1 ďakujem