Krv na toaletnom papieri

2. nov 2023

S hemeroidami mam bohatu skusenost, aj krvacanie z hemeroidov ale uz roky mam pokoj, uz neviem ani aka je to bolest. Preto ma dnes zarazilo, ze po malej potrebe sa mi na toaletaku objavili kvapky krvi. Nic ma neboli, nesvrbi, keby je to po stolici, pripisem to prasknutej zilke. Ale s tymto som sa naozaj nestretla. Ani google mi nepomohol. Mate niekto skusenost?

adri266
2. nov 2023

Primalo informacii. Menzes, ovulacia predpokladam.

kiwi3
2. nov 2023

co je vlastne otazka? 🙂 tak ak mas bohatu skusenost s hemoroidmi, tak vies, ze je to svetla krv a ze sa to obvykle vracia po case. aj po operacii.

autor
2. nov 2023

@adri266 menstruaviundostat nemam, pri ovulacii nekrvacam.

autor
2. nov 2023

@kiwi3 ale ja hemeroidy nemam, ty necitas co pisem? Ziadne bolesti, hemeroidy a krvqcanie pri hemeroidoch je vzdy po stolici.

kiwi3
2. nov 2023

no ja stale vlastne neviem, ake su dalsie indicie a aka je otazka. naco tam potom tie hemoroidy pleties? snad vies, z ktoreho otvoru ti ta krv ide a akej je povahy... to my tu naozaj netusime. ak je to tmava krv, moze to byt polyp na hrubom creve alebo aj karcinom. v tom pripade treba ist na gastro.

januska12323
2. nov 2023

Nemáš ovuláciu?

dadka128
2. nov 2023

Po malej potrebe? Ak sa utieraš správne z hygienickych dovodov to nie je krv z analneho otvora skor by som povedala, ze je to z pošvy

adri266
2. nov 2023

Vsetko je prvykrat 🙂

alickapusinka
2. nov 2023

Aj ak ťa na hemeroidii operovali tak to neznamená že sa nemôže objaviť znova môže mňa tiež operovali a neskôr aj druhý krát po 2 rokoch. Hemeoroid sa môže objaviť aj po čase. Moja známa bola na operácii laparoskopický a vždy sa jej vracali až ked ju pooperovali normálným spôsobom vtedy už bolo dobré.