Krátka menštruácia a bolesti podbruška po jej skončení

gagirl
4. feb 2014

Ahojte dievcata..chcela by som sa poradit ak niekto mal podobne skusenosti..Mala som menzes velmi kratky..prvy den silnesjie krvacanie a potom skoro vobec uz..A mam bolesti podbruska po skonceni..tehotna nie som myslim ..neviet cim to moze byt&?

nigguska
4. feb 2014

@gagirl ahoj,ked nie si tehotna tak to moze signalizovat zapal...treba zajst hned za lekarom,nakolko nelieceny zapal moze byt dost vazny problem...

gagirl
autor
4. feb 2014

@nigguska dakujem pekne za odpoved..budem musiet ist za nim..aby som nshodou fakt nieco nemala..

nigguska
4. feb 2014

@gagirl tak tak,neoplati sa zbytocne riskovat....

gagirl
autor
4. feb 2014

@nigguska
nechcem robit zbytocne stresy a utekat hned ku gynekologovi a este je aj v druhom meste..ale asi fakt zavolam ..Mate krasneho synceka..kukla som na teba..naozaj mily chlapcek.:🙂

nigguska
4. feb 2014

@gagirl ono keby bola aj slaba a kratka,tak je to ok...ale ked mas aj bolesti v podbrusku,to by som uz isla....nemusis mat zapal priamo v maternici,ani zapal vajecnika,ale aj zapal mocovych ciest a aj vtedy boli v podbrusku...ja taketo veci radsej riesim hned,nakolko viem,ake ma teraz kamaratka problemi s otehotnenim po zanedbani par "banalnych" zapalov...
a dakujem 🙂 som nan patricne hrda aj ked mi pije dost casto krv 🙂 preto chcem aj druhe babo,aby uz nebola vsetka pozornost upriamovana nanho a zvykol si,ze nie je sam a nie vzdy bude tak ako on chce....velmi si dovoluje 🙂

gagirl
autor
5. feb 2014

@nigguska dakujem za rady..este som u lekara nebola kedze robi len tri krat do tyzdna..bolest je raz viac inokedy menej...niekedy citim len krize..Tak ano..to verim..deti su niekedy prefikane..sestra ma dvojicky..dvoch chlapcov..budu mat v maji 5 ,.tiez su velmi zlati..ale tiez prefikany..a velmi zivi..niekedy je z nich poriadne na nervy,,vymyslaju..🙂

nigguska
6. feb 2014

@gagirl mna tiez v poslednej dobe bolia krize...neviem cim to je....dlho mi meskala mrcha,tak som to pripisovala tomu.....

gagirl
autor
7. feb 2014

@nigguska dala som si vysetrit moc v robote a amal som ho pozitivny..tak asi bolesti su z toho..mocovy system..berim uz antibiotika tak verim ze bude dobre..

nigguska
10. feb 2014

@gagirl Ahoj,tak aspon vies z coho to je.....aj ked zrovna toto nebolo to co si cakala,ale aspon sa preliecis...

gagirl
autor
10. feb 2014

@nigguska no jo..vela stastia prajem aj vam nech sa vam cim skor zadari surodenec..🙂Uz dlhsie sa snazite?

nigguska
10. feb 2014

@gagirl ani nie....sice uz antinu neberem pol roka,tak sme si davali pozor,ale teraz som vyrukovala na manzela,ze uz by sa hodil surodenec tkaze sme zacali len tento mesiac.....ja dufam,ze to pojde tak lahko ako pri prvom,to bolo na prvy sup 🙂
aj vy sa snazite?ako dlho?

gagirl
autor
10. feb 2014

@nigguska Aha..no tak ked to pojde tak rychlo ako predtym tak ochvilu budes znova tehu.:🙂mi sa pokusame uz dost dlho..v decembri boli dva rojky co si nedavame pozor a sledujem si ovulku..ale zatial sa nedari..mam endometriozu..inak ostatne v poriadku..a manzel je ok..Uz by bolo nacase keby to mimi chcelo medzi nas ..mam dost rokov uz..tak verim ze uz coskoro sa dockame...