Kožné výrastky u muža

kristin45
6. feb 2023

Baby ahojte mužovi som našla na penise bližšie k semenikom na kozi kožný vyrastok ako byva pod pazuchu ma taký ísť aj jeden aj v slabinách.. nerozsiruje sa to ďalej ma dva a už dosť dlho ja nemám nič .. baby jedna sa o genitalne bradavice ? Sme spolu sedem rokov a čo ja viem tak sa to prenáša len pohlavným stykom ? Tzv to nemôže len tak vyrasit že ? 😀

viestta
6. feb 2023

Moze to byt papilom. Pan manzel nech sa vyberie na kozne

basska_b
6. feb 2023

Tie vyrastky vznikaju v mieste trenia pradla o kozu. Cize nielen podprsenka, tricko v mieste pazuch, krku, ale aj spodne pradlo. Myslim si, ze u tvojho muza sa jedna o taky neskodny kozny vyrastok

kristin45
autor
6. feb 2023

@basska_b
@viestta dobre baby lebo snažíme sa aj o babatko a a som si istá vernosťou muža na 100000 percent preto som chcela vedieť že či tie genitalne môžu len tak vyrasit že ma v sebe hpv nikdy sme to nemali ani jeden … ani neviem ako to vyzerá tie bradavice ale väčšinou ich byva viac nie ?

kristin45
autor
6. feb 2023

@viestta papilom je genitalna bradavica ?

viestta
6. feb 2023

@kristin45 papilom je papilom, genitalna bradavica je genitalna bradavica.

kristin45
autor
6. feb 2023

@viestta aha už chápem 🤣🙈 ja som v tomto úplne mimo asi zbytočne stresujem

luccija
6. feb 2023

@kristin45 HPV vyzerá inak žiadna panika🙂na kožnom mu to odstrania

kristin45
autor
6. feb 2023

@luccija ja som si myslela že tie genitalne bradavice že môžu len tak hocikedy zvyknúť keď človek ma v tebe hpv že to nemusí nikde dostať 🙃

kornelies
6. feb 2023

@kristin45 Papilomy ma kazdy druhy clovek. Daju sa odstranit napr. laserom, elektrokauterom.

cakambabatko
6. feb 2023

Príčinou vzniku papilómu je HPV..A ano, človek moze mat hpv roky a prejaví sa to dajme tomu aj o 10 rokov..Ale to nie je vôbec žiadna tragédia, neboj..Nech zbehne na kožné, tam zhodnotia čo to presne je, vyberú mu a máte pokoj😊

lenjaona
6. feb 2023

@kristin45 ja som chodila s papilomvirusom / hpv dlho ku kožnej, našla som jeden prípravok odstránila doma a mám pokoj vdaka bohu lebo to bolo príšerne stále sa to vracalo

iv007
6. feb 2023

Ved si vygoogli fotky ako tie vyrazky vypadaju a jeho rovno objednaj koznej na vypalenie.

kristin45
autor
6. feb 2023

Bol u kožnej je to z holenia 🙃