Kontrola prsníkov u gynekológa a sono

6. jan 2022

Robi vam gynekolog vysetrenie prsnikov na preventivke alebo len posle na sono? Co mam cakat na sone, ako to prebieha? Kojila som 6 rokov, za ten cas ma neposielal a teraz neviem co cakat, lebo som este nebola.

luccija
6. jan 2022

Kontroluje pohmatom plus posiela na sono.Sono je také ísť ako, keď Ti robia sono brucha🙂dá gél prejde sonom a za pár minút je po všetkom.Ja idem o týždeň prvý x na mamograf

mamina0078
6. jan 2022

Sono je rovnaké vysetrenie ako v tehotenstve len sa meni miesto z brucha na prsia... Uplne rovnako to prebieha. A kazdy rok pri preventivke mam aj sono...

vlucifuk
6. jan 2022

Aj môj má sono priamo v ambulancii, robí mi ho v rámci preventívky. Extra idem každé 2 roky na mamograf. A to sono je rýchlovka. Natrú ti prsia a podpazužie gélom a prejdú ultrazvukom, či ako to napísať.

nikpa
6. jan 2022

Teba neposlal 6 rokov na sono lebo si kojila?? Mňa poslal normálne pri prvom aj pri druhom keď som kojila.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
6. jan 2022

moja gyn robi pohmatom pri preventivke, plus posiela na sono.
ja som sa tak poucila,ked som k nej sla na preventivku v satach. najprv klasika kontrola,ster a potom zrazu,ze kontrola prsnikov,tak som zostala ako kurca bez peria 😂 takze potom uz vzdy radsej sukna a nie saty