Kondylomy a pôrod plánovaný na september

viv16
26. júl 2018

Ahojte,mala niektora z vas kondylomy? Ja som z toho uz na nervy v septembri mam termin porodu a vsade citam, ze by som mala ist sekciou nie prirodzene.

liliankaamirko
26. júl 2018

ak máš na intímnych partiách tak radšej sekciou. Mám kamarátku , ktorej sa prvýkrát ukázali v takom množstve ako by si ich vysiala. Boli však na prsiach a hrudníku,krku... nevie sa toho zbaviť. už sa jej robia aj na bruchu a nie a nie ich zastaviť.

luciq13
29. júl 2018

@viv16 ano,ja som mala. Hrozil mi koli tomu cisarsky, ale kozna mi ich vypalila tekutym dusikom, do porodu bolo vsetko ok 🙂 utekaj ku koznej nech sa to stihne este preliecit 🙂

viv16
autor
30. júl 2018

@luciq13 ja ich mam aj dnu cize tam sa to bude riesit az po porode 😞

drobcek26l
17. aug 2018

Je lepsie ist cisarskym lebo babo by sa mohlo nakazit.

vanesanova
17. aug 2018

@viv16 mala som...zvys imunitu jedine tak sa ich zbavis jedz goji kustovnicu lekarsku a manuka med ver mi vyskusala som vsetko a pomohlo len toto a mozno ich pocas porodu uz mat nebudes ja som nemala aj ked som musela ist na koniec sekciou a ano vtedy ak su by sa malo ist sekciou nemaj stres vysvetlis to porodnikovi a on to musi zvazit...a celkovo jedz vela zeleniny ovocia vyluc sladke alebo aspon minimalizuj nos len bavlnene biele nohavicky a casto vetraj ked si doma alebo ked spis najlepsie bez n

vanesanova
17. aug 2018

Nohaviciek

vanesanova
17. aug 2018

Kustovnicu cinsku malo byt