Koľko vám trvali bolesti po mimomaternicovom tehotenstve?

2. mar 2021

Koľko vam trvali bolesti po mimomaternicovom tehotenstve? Mne zacali až na 3.den po laparoskopii a stupnuju sa asi, je to ok? Kolko trva krvacanie?

jaankaa17
3. mar 2021

Ja som už 6tyzdnou po operácii a ešte ma to pobolieva a strašná bolesť križou.Krvacala som 4dni.

autor
3. mar 2021

@jaankaa17 a bolest si citila tiež prvy raz az par dni po operacii alebo hned po nej?

jaankaa17
3. mar 2021

Hneď po operácii a zobrali mi aj praví vajíčkovod

autor
3. mar 2021

@jaankaa17 mne tiež ľavý, po operácii to boli len také slabé menštruačné bolesti, po 2h to prešlo, no teraz je to taká čudná bodavá bolesť a neviem či je to v poriadku.. menštruáciu si prosím ťa kedy dostala asi po mesiaci?

jaankaa17
3. mar 2021

Ja som bola operovana 12jan. A menzes som dostala 19feb.ja mam takú zvláštnu bolesť v puku okolo tej rany ale podľa doktorky všetko ok len v malej panve som mala ešte trocha tekutiny tak mam antibiotika ktore mi dal na chirurgii keď som bola aj tam.

autor
4. mar 2021

@jaankaa17 ale to iba na povrchu vnutri uz necitis ziadnu bolest?
Aha cize zhruba mesiac po tom, aj som tak pocitala.

jaankaa17
5. mar 2021

No práveže vnútri ale už sa to trocha lepší. Hádam už prestane ci to ma niečo stou tekutinou alebo sa to dlhšie hojí neviem

autor
5. mar 2021

@jaankaa17 tak mne povedal, vraj je to ok tie bolesti, že este to potrva 2-3 tyzdne. Uz som len špinila a dnes som zas zacala krvacat a bolesti mam uz ale menstruacne.... 😲