Kedy ste sa pokúsili znova otehotnieť po kyretáži?

nikapali
15. máj 2016

Ahoj volam sa Nikola cakala som babatko ked mi v 5 mesiaci ginekolog oznamyl ze mu nebije srdiecko velmi som sa na babatko tesila a chcela by som sa o to pokusit co najskor znovu pred 2 tyzdnami mi robili kyretaz ked ze babatko bolo dost velke tak som musela podstupit porod a potom kyretaz precistenie aby tam nic neostali a nevznikol problem doktor mi povedal ze by som mala pockat aspon 3 mesiace a potom by som sa mohla znova pokusit otehotniet no pre mna je to strasne dlha doba snazim sa brat aj kyselinu listovu ked ze mi povedal pan ginekolog ze babatko malo zrejme rastep chrbtice :( chcela by som sa opytat ma tu niekto podobny problem??? Kedy ste sa znova pokusily o babatko a co ste robili pre to aby ste sa znova vyhli takym problemom dakujem velmi pekne

beate1
15. máj 2016

Za tie 3 mesiace by som sa naučila slovesnký jazyk...teda poriadne gramatiku..inac mi je luto,co sa Ti stalo..drzim palce,aby ďalšie tehu bolo bez problémov..pekný deň..

jamika27
15. máj 2016

telo sa musí regenerovať, ale zase na druhej strane, veľa žien otehotnie aj do mesiaca - dvoch po pôrode aby mali deti po sebe a nič im nie je (keď sa nejednalo o cisarák napr.) U teba sa jednalo o normálny pôrod (potrat pôrodom), takže by nemal byť problém, ak ti doktor vyslovene kôli niečomu konkrétnemu nezakázal otehotnieť. Poznámženy, ktoré aj v šestonedelí otehotneli znova 🙂 držím palce

miushik765
15. máj 2016

Ja po 7 mesiacoch ale ja som prišla o babätko v 9tt. Teraz som v 21tt. Podla mňa je to na tvojom uvaženi želam ti aby ti to vyšlo 🙂 Vela sil

poohie
15. máj 2016

lekari odporucaju rozne. niektori hovoria, ze sa kludne mozete snazit po prvej ms po kyretazi, niektori radia cakat 3 alebo az 6 mesiacov. my sme sice tak skoro neplanovali, ale otehotnela som po 5-6 tyzdnoch od kyretaze (teda po prvej ms) a tehotenstvo aj porod boli uplne v poriadku a aj dietatko je zdrave...

jajurka
15. máj 2016

zalezi to aj od dlzky neuspesneho tehotenstva.. ja som potratila v 1. trimestri, tam sa najnovsie odporuca skusat uz po 1. menstr., ale ak je potrat v pokrocilejsom stadiu tehotenstva, vraj treba pockat trosku dlhsie.. je to predsa zataz na organizmus... ale zase, ak aj zena otehotnie hned, ak je to telo pripravene, podla mna to zvladne 😉
my sme sa tusim snazili po 1. cykle, ale neslo to hned, potom prisiel dalsi, ale velmi casny potrat, no a potom sa uz podarilo (asi 5-6 mesiacov po cisteni)