Kedy ste mali prvý styk po pôrode?

9. aug 2024

Ahojte. Kedy ste mali prvý styk po pôrode ? Síce už ma nič nebolí, ale mam strach na kolko som mala šitie pysku.

060106
9. aug 2024

Po prvom si nepamätám to bolo už dávno. Po druhom asi po 2,5 až 3 mesiacoch bila som moc ubolena. Teraz Po treťom ešte počas 600 nedelia asi po mesiaci. Véd za skúšku nič nedáš ak ti to bude nepríjemné tak prestanete.

lucia13022023
9. aug 2024

Ja som dodržala 600nedelie aj keď som nebola šitá, ale mala voči tomu rešpekt, neviem ako vyzerala maternica a celkovo sa muselo všetko zvnútra zahojit. Cize 6 týždňov som čakala, potom išla ku gynekologicke a keď ona povedala, že je všetko v poriadku až potom som mala sex. 7-8 týždňov to bolo asi.

vevebono
9. aug 2024

Tak tak. Po kontrole na gynde sme už išli veselo

fadama
9. aug 2024

Myslím tak do týždňa 😂😂

thirstymonk
9. aug 2024

6-7 týždňov, ale bola to sahara, trebalo pol litra lubrikantu a veľmi pomaličky a jemne.

larena
9. aug 2024

Ja som čakala kým prestanem krvácať..ja som ale krvacala dosť dlho (skoro 8 týždňov) takže až potom ako krvácanie uplne prestalo

ivangeline
9. aug 2024

Stále cca 3m po.

wishes
9. aug 2024

po ukonceni 600 nedelia

mclissa
9. aug 2024

Hned po 600nedeli.

alenkatt
9. aug 2024

My sme mali asi 4 týždne po pôrode ( pôrod som mala skvelý spontánny, v deň termínu a v podstate na prvorodičku rýchly) nekrvácala som, nič ma nebolelo, šitie som mala zahojené (mini len 2-3 stehy povrchové).

miimss
9. aug 2024

Po skončení 600 nedelia. Aj keď krvácala som asi len 4 týždne. Ale chuť na sex bola už dávno predtým. Ešte si pamätám, ako sa má gyndos na kontrole spýtal a styk ste už mali? A ja že nie, veď veď 600 nedelie mi skončilo až teraz. A on hmmm tak to vás obdivujem, že ste vydržali 😂 až som sa trápne cítila 😅 (a tiež som bola šitá, ale na hrádzi, aj hematóm som mala) tým chcem povedať, že ak sa cítiš dobre a všetko je zahojene a samozrejme máš na to chuť aj ty, nie len partner tak smelo do toho.

kiki68
17. aug 2024

Myslim ze po tych 6 tyzdnoch, hned ako bola ta kontrola, tak dalsi den.

kiki68
17. aug 2024

@alenkatt takto podobne som mala aj ja, povedala by som, ze to su take male skody tam dole.