Kedy ste dostali menštruáciu po kyrete?

mimusina
21. sep 2023

Ahojte dievčatá,
ako dlho trvalo kým ste dostali menštruáciu po kyrete?
kedy ste sa opäť snažili o bábätko - po akom čase? podarilo sa na prvý krát po kyrete?
....tak veľmi sme sa tešili....žiaľ dopadlo to tak, ako dopadlo...
Užívali ste aj dáke vitamíny?
Ďakujem a každej jednej, ktorá si prešla MA prajem veľa síl...

mojvlk
21. sep 2023

@mimusina mne došiel až na 50ty deň ... zatiaľ len jeden , mám ist n kontrolu a zariadime sa podľa toho čo lekár povie

marhulka13
21. sep 2023

@mimusina ja som mala kyret v apríli, v júni prvú menštruáciu a v auguste som znovu otehotnela. Teraz som v 9 tt, beriem femibion a duphaston, tak som zvedavá, či to teraz vyjde

mimusina
autor
21. sep 2023

@marhulka13 juj veľmi Ti držím palce, nech všetko dobre dopadne....to bude Tvoje prvé bábätko?

mariska1989
21. sep 2023

Január kyret v 12 tt . Za 28 dní ms hneď prvé plodné sme sa snažili .podarilo sa no neúspešne skončilo v 6 tt. Potom hneď zas podarilo to odišlo s 3 dňový meškajúcu ms .zmenila dr .. hneď na vyšetrila urobila vo sa dalo a pomohlo v júni sa potom podarilo a teraz má tu otravuje 3 ročná dcéra 😂. Držím palce

emasss111
21. sep 2023

@mimusina mne prišiel menzes presne po 4 týždňoch od kyretu a bol na veľmi dlhú dobu aj posledný, keďže som hneď ostala tehotná ☺️
Držím palce, nech sa aj vám čoskoro podarí ❤️
Viem veľmi dobre, čím si teraz prechádzate, ale bol tam zrejme nejaký problém, prečo sa to stalo 😔 ďalšie bábo už určite bude úplne zdravé a všetko dobre dopadne ❤️

marhulka13
21. sep 2023

@mimusina nie, tretie, už mám doma dvoch pubertiakov. A ďakujem veľmi pekne, tiež ti prajem, nech sa dockas zdravého babatka

bolarazjedna
21. sep 2023

U mňa kyret bol 24.11.a menzes som dostala 6.1. My sme sa začali snažiť niekedy v marci - apríli. Vyšlo to až v októbri. Celkovo sme čakali 1,5 roka. Ale potom som mala krasne tehotenstvo a mám krásneho synčeka.

mimusina
autor
21. sep 2023

@mariska1989 Ďakujem veľmi pekne.

mimusina
autor
21. sep 2023

@emasss111 Ďakujem😘

mimusina
autor
21. sep 2023

@marhulka13 Zo srdca ďakujem, verím, že naša dcérka 4,5r sa dočká súrodenca 🙏, u Vás musí byť inak veselo, z bábätka budete mať veľkú radosť - naozaj veľmi držím palce.

alex93
21. sep 2023

Ja som mala kyret 25.7. A až 15.9. Prvý menzes takze po nejakých cca 7 týždňoch. Ďalšie snaženie plánujeme po 3 menstruacnych cykloch aj keď by som už najradšej hneď po prvom no bojím sa :/

anjelicek26
21. sep 2023

Ovulaciu na 17.den potvrdenu na sone, MS ako hodinky 29 dni po zakroku... mne to pripadalo o to viac krute, ze to bol uz 14.tyzden kyret a moje telo fungovalo, ako keby sa nic nestalo..

alex93
21. sep 2023

@mimusina a inac pozerám že máte 4,5 ročnú dcérku a ste po kyrete ja mám tiež doma takú dcérku z mužom si aj vyčítame že sme sa skôr nepokúšali o súrodenca bude medzi nimi veľký vekový rozdiel 6rocny dcérka už si veľmi želá súrodenca :( , vy si o tom čo myslite

mimusina
autor
21. sep 2023

@alex93 úplne chápem ten strach....tiež sa veľmi bojím ...

pat_pet
21. sep 2023

5.januara tohto roku kyret...MS do 4tyzdnov i keď dr tvrdil ze bude dosť meškať. O babo sme sa snažili od apríla, čiže po 3MS cykloch a podarilo sa na prvý krát. (Ako aj prvé, ktoré skončilo MA vraj v 9tt). Aktualne 26tt 💗.

mimusina
autor
21. sep 2023

@alex93 áno máme - a som za ňu nesmierne vďačná - je to naše všetko❤ áno, už to bude dosť, ale vždy lepší väčší vekový rozdiel ako žiaden súrodenec, aj naša si veľmi praje súrodenca jeden deň chce Emu, druhý deň Janka, je to jedno čo by bolo len nech by bolo a hlavne zdravé❤🙏

mimusina
autor
21. sep 2023

@pat_pet veľmi Ti držím palce nech všetko dobre dopadne❤🙏

wewuliatko174
21. sep 2023

@mimusina sice je to uz asi 4 roky od kyretu po MA ale pamatam si 41dni trvalo kym prišla prva sms..bolo mi povedané že do 6tyzdnov by mala prist..po prvej ms kontrola o doktora vsetko oka,tak sme išli do toho skušat ze ked sa ma podarí podarí sa...čakali ske dlhe 3roky na druhe babenko .strach tam bol,všetko ok okrem špinenia bolestiach na začiatku,ale toho strachu som sa nezbavila..klasika najskôr kyselinu listovu,potom aj dake vitaminy pre tehotne..hlavne som už zostala doma pn pre kľud

viky_21
22. sep 2023

Na kyrete som bola 18.12 ..prva MS dosla 29.1 a 6.3 som uz mala // na teste 😊 tehu uplne bezproblemove a doma mam uz skoro 2r chalana. Brala som Femibion a do 12tt Duphaston. Drzim palce 🤞

pat_pet
22. sep 2023

@mimusina
Ďakujem ti pekne 😉
Zabudla som podotknúť ze mesiac som užívala obyčajnú kyselinu listovu; ktorú som užívala cca do 22tt potom som prešla na femibion II.
Nakoľko neboli začiatky ľahké užívala som do 3mesiaca ascorutin plus utrogestan200 (1-0-1).
Teraz len femibion a magnerot 2xdenne.
Držím ti päste 💗

zuzi0911
22. sep 2023

Ms doska ako vždy na 27den ..pauza 3cykly..podarilo sa na 10cyklus(nerátam pauzu)..mesiac otehotnenia som začala brať b komplex kôli imunite 🙂

alex93
22. sep 2023

@viky_21 prosím vás tiež vám odporučili čakať 3 cykly?

rybkoava
24. sep 2023

V auguste kyret v 6 týždni (prázdne plodové vajce), v septembri ms na 24 deň od kyretu. Takže presne, ako ako mám cyklus. Mne povedal dr., že by bolo dobré počkať 3 mesiace. Hlavne ma upozornil, že kým nepríde prvá ms si treba fakt dávať pozor. A samozrejme, že hneď keď zistím, že som tehotná tak mám prísť. Mňa osobne veľmi potešilo, keď som ju dostala.

viky_21
24. sep 2023

@alex93 nie. Moj gynekolog mi nic take nepovedal. Po kyrete som bola na kontrolu kde zhodnotil, ze vsetko je v poriadku a tak som to brala, ze sa mozme snazit