Kedy sa vám ustálil menzes po pôrode?

29. mar 2022

Ahojte, mám otázku, kedy ste už začali mat pravidelný menzes po pôrode , som 7 mesiacov po, ale chodí ako chce. Predtým som mala pravidelný ukážkový . Začal mi asi 3 mesiace po pôrode .

blondie333
29. mar 2022

Toto aj mna zaujima🙈 rodila som v oktobri, prvu MS som dostala pred 40 dnami, druha nejako nechodi…😀

matkahelka
29. mar 2022

pri prvej dcete som dostala ms 13 mes.od porodu, teda vtedy, ked som prestala dojcit. avsak dalsi rok bol cyklus velmi rozhadzany, nepravidelny. bud som ms nedostala, alebo dostala a trvala 3 dni, alebo dostala a krvacala som ako o zivot tyzden vkuse. riesila som to aj s gynekologom, povedal mi, ze je to normalne, ze tomu len treba dat cas. a mal pravdu, samo sa to upravilo. teraz, pri druhej, rodila som na vianoce, ms este nemam.

nevenka
29. mar 2022

Ja, co som mala menzes vzdy nepravidelny, tak po kazdom porode (3), prisla po 4-6 mesiacoch od porodu a pravidelny...Teda, boli vykyvy, ale kedze si meriam bazalnu teplotu, tak viem, kedy pride. Ale teda mam aj hyperfunkciu stitnej zlazy a mala som predlzene cykly, velmi to ovplyvnuje. Kojenie u mna nic nerobi. Takze, kazda to ma inak...

riskoh
29. mar 2022

Pri prvom hned po sestonedeli aj naproek kojeniu,pri druhom po roku